„Moterims 45+“: nauja laida, kuri įkvėps moteris

411380910_771565891584472_4750804740019855869_n (1)
Lietuva
Irma Bagūnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Naujienų portale Etaplius.lt startuoja nauja laida „Moterims 45+“. Laidos vedėja Audra Radavičienė, „Merci Merci Beauty“ įkūrėja, kaskart sukvies ypatingas moteris pasidalinti savo žiniomis, patirtimi, įkvėps ir motyvuos tobulėti.

Pirmoje laidoje Audra kalbasi su sporto trenere Jurga Mikelioniene, kuri jau daugiau nei 20 metų veda treniruotes moterų grupėms, o visai neseniai įkūrė grupę „Sporto princesės“. Taip pati Jurga vadina brandaus amžiaus su ja sportuojančias moteris.

„Moteris 45+. Kaip ji jaučiasi, kuo gyvena, su kokiais iššūkiais susiduria, kas pas ją vyksta galvoje, širdyje ir kūne? Tai laikas, kai iš aktyvios, energingos, produktyvios moters mes virstame suaugusiomis paauglėmis. Tai galiu pasakyti ir apie save, kai perkopiau 45 metų ribą. Visa tai išgyvenu pati: nuotaikų kaita, pablogėjęs miegas, iš kažkur atsiradę fiziologiniai negalavimai, besikeičiantis kūnas ir deja, deja, lyg kasdieną besikeičiantis veidas. Nutinka, kad džiaugsmo nebeteikia dalykai, kurie visai neseniai turėjo vertę. Peršasi klausimas – ar tai yra mano pasaulio pabaiga? Stebėdama moteris tikrai tai matau, susiduriu, dėl to ir gimė šitas projektas“, - sako laidos sumanytoja ir vedėja Audra Radavičienė.

Pirmąjį moterų pokalbį žiūrėkite čia: