Monika Liu – apie žmogų, kuris ne tik padeda pasirinkti vyrus, bet ir priimant svarbiausius gyvenimo sprendimus

2
Lietuva
TV3 nuotr.
Justė Razbadauskytė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  TV3

Meilės dieną TV3 laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovų laukia ypatingas pokalbis su charizmatiškąja dainininke bei unikalaus šokių ir pažinimo projekto Kuboje „Salsamanai“ dalyve Monika Liu. Žinoma moteris ne tik papasakos, ko per Valentino dieną ilgisi labiausiai, bet ir atskleis, kas jai padeda pasirinkti gyvenimo vyrus. Tačiau labiausiai žiūrovus suintriguos jos pasakojimai apie potyrius, šokant salsą…

Valentino dienos Monika pasakos nešvenčianti jau keletą metų. Nepaisant to, ši šventė, jai, kaip kūrėjai, nemažai dainuojančiai apie meilę, vis tiek išlieka svarbi. O kai ko, kas būdavo šios šventės metu įprasta mokykloje, ji ilgisi iki šiol.

„Per Valentino dieną man visą laiką norisi gauti tą slaptą laiškelį nuo nežinomo siuntėjo. Bet kad būtų malonus“, – sakys ji.

O štai dabar, pasisukus kalbai apie meilę, itin svarbų vaidmenį jos gyvenime vaidina… asmeninė astrologė. Monika pasakos jau kurį laiką visus sudėtingiausius reikalus sprendžianti kartu su šia moterimi. „Tiesiog nenoriu prisiimti atsakomybės“, – juoksis ji.

Daugiausiai patarimų, žinoma, dainininkė prašo santykių ir vyrų temoje. „Kai pradedu su kuo nors bendrauti, per pirmas 10 minučių išsiaiškinu, kur, kelintą valandą ir kelintą minutę jis yra gimęs. O tada iškart, po stalu laikydama telefoną, nusiunčiu viską savo astrologei“, – pasakos ji. 

Tiesa, ši astrologė itin svarbų vaidmenį suvaidino ir tuomet, kai Monikai reikėjo apsispręsi, ar ryžtis bene didžiausiai gyvenimo avantiūrai ir sudalyvauti projekte „Salsamanai“, kurį TV3 žiūrovai išvys jau nuo kovo 3-iosios.

„Aš jau labai seniai norėjau išmokti šokti, o salsa man labai patinka ir iš muzikinės pusės. Todėl ir projekte sulaukdavau pastebėjimų, kad gerai jaučiu tą muziką, kad man artimi latino ritmai. Beliko tik išmokti šokti! Į senmergės komplektą prie dviejų pudelių, skydliaukės uždegimo ir stalo žaidimų, betrūko tik salsos“, – kaip visuomet progos pajuokauti nepraleis žavioji Monika.

Kuba dainininkei ypatinga tapo dar ir todėl, kad prieš gerą 10-metį, besimokydama muzikos Amerikoje, ji pramoko ir tam tikrų vietinių dainų. Ypatingai muzikalus projekte bus ir Monikos partneris…

„Kai supratau, kas yra mano partneris, pasakiau, kad mūsų šeimoje žvaigždė yra jis, o ne aš“, – pripažins ji.

Įdomu tai, kad ypatingą vaidmenį šios šokių poros draugystėje suvaidino ir mėlyna spalva. O laidos žiūrovai netgi sužinos priežastį, kaip ši spalva paskatino jį ant krūtinės išsitatuiruoti žodžius „myliu tave mėlynai“.

O kokį įspūdį Monikai paliko pati Kuba? „Jei reikėtų Kubą apibūdinti vienu kvapu, tai tikrai būtų benzino kvapas, kuriuo kartais dvelkdavo net iš vandens buteliukų. Tai yra šalis, kuri turi ir gerą pusę – kuri yra iš tų žmonių, jų šilumos ir tikėjimo. Bet, deja, aplinkybės ten nėra geros. Jūs visa tai pamatysite. Vienas gražiausių pokalbių, kuriuos ten turėjau, buvo su žmonėmis, kurie pasakoja, kaip jiems ten sunku gyventi, bet kol niekas nenužudo jų ugnelės viduje, tol viskas yra gerai, ir tai jiems yra svarbiausia. Paklausiau, kaip jie tą ugnelę palaiko? Jie atsakė, kad vienas su kitu bendraudami. Bendravimas ir nuoširdus klausimas, kaip tu tą dieną jautiesi, ir gebėjimas vienas kitu pasirūpinti, jiems yra svarbiausia. Ir, žinoma, pašokti salsą – taip jie ir gyvena“, – atviraus dainininkė.

Projekto dalyviams šokti salsą tekdavo kiekvieną dieną! Ir nors tai neapsiėjo be iššūkių, Monikai viską atpirko lietuvius salsos paslapčių mokęs mokytojas, su kuriuo dainininkė atrado ne vieną bendrą temą. 

„Mūsų mokytojas, kuris buvo labai senas – ir tai buvo labai didelis privalumas ir grožis – man papasakojo apie džiazo dievus. Aš apie juos skaitydavau knygas, o jis tiesiog sėdėjo ir man pasakojo, kaip su jais leisdavo laiką“, – neįtikėtiną faktą atskleis jis.

Daugiau intriguojančių istorijų apie Kubą iš vienintelės ir nepakartojamos Monikos Liu lūpų – jau šį trečiadienį, laidoje „Gero vakaro šou“, 19.30 val. per TV3!