Molėtų rajono savivaldybės penkių mokyklų komandos dalyvavo pirmojoje Tūkstantmečio mokyklų programos pirmojoje dalyje

408900111_701345182170467_488158885060416372_n
Molėtai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Molėtų rajono savivaldybė

Molėtų rajono savivaldybės penkių mokyklų komandos dalyvavo Tūkstantmečio mokyklų programos Molėtų r. savivaldybės švietimo pažangos plane „Mokykla – kiekvienam“ numatytų lyderystės srities mokymų „Pokyčiai. Kultūra. Santykiai“ pirmojoje dalyje „Aš – pokyčių iniciatorius“.

Ši mokymų diena buvo apie asmenybės kūrimą ir vertybinį pagrindą, apie tai, kiek pats gebi kurti pokyčius, o kiek pokyčiai daro įtaką tau asmeniškai, organizacijai.

Šios mokymo dienos tikslas – pažinti save plačiajame lyderystės kontekste, peržiūrėti savo asmenines vertybes bei kiek jos reiškiasi / sutampa ugdymo įstaigos kontekste,  pažiūrėti į save kaip pokyčių, kuriems kartais neįmanoma pasiruošti, kūrėją nuolat besikeičiančiame kontekste. Kaip veikia pokyčiai? Ką svarbu suvokti esant jiems? Kokios nuostatos, įrankiai ir formos padeda pokyčius kurti? Kaip jiems paruošti save ir komandą?

Vėliau programoje dalyvaujančios penkių mokyklų komandos plėtos pasidalytosios lyderystės, kolegialaus darbo ir tinklaveikos gebėjimus siekiant sėkmingo kompetencijomis grįsto ugdymo turinio ir įtraukiojo ugdymo įgyvendinimo bei Molėtų mokyklų bendruomenių susitelkimo mokinių mokymosi sėkmei.