Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika Luokesos seniūnijoje susitiko su vietos verslininkais

402652752_645303901107929_4414713949213363098_n
Molėtai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Molėtų rajono savivaldybė

Kaip ir kiekvienais metais, šį rudenį vyksta kasmetiniai Molėtų rajono savivaldybės mero susitikimai su Molėtų rajono seniūnijų vadovais, gyventojais, verslininkais, ūkininkais.

Susitikimuose meras tariasi su gyventojais, seniūnaičiais, bendruomenėmis, verslininkais, įstaigų ir organizacijų atstovais. Susitikimų tikslas – įvertinti, kaip pavyko įgyvendinti prieš metus gyventojų išsakytus lūkesčius, savivaldybės finansuotus projektus, vietose išklausyti jų dabartinius rūpesčius, išgirsti pasiūlymus valdžiai, kartu su visais aptarti ir patikslinti prioritetinius darbus. 

Lapkričio 13 d. Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika lankėsi Luokesos seniūnijoje bei susitiko su Kairionių kaime sulčių spaudyklą „Obuolynė“ įkūrusiu Tadu Sugintu. Meras kartu su Luokesos seniūne Silvija Šulskutė bei verslininku Tadu Sugintu aptarė šiandienos aktualijas bei problemas, su kuriomis susiduria verslą kuriantys rajono gyventojai. Sulčių spaudyklos savininkas pasidalino savo vizijomis bei ateities planais.

Šiemet jau yra įvykę mero susitikimai su Giedraičių seniūnijoje įsikūrusiais verslininkais ir Balninkų seniūnijoje gyvenančiais ir besikuriančiais gyventojais. Susitikimų metu buvo diskutuota apie rajono viziją, savivaldybės pagalbą verslui, kelių būklę ir galimus bendrai nuveikti darbus. Meras taip pat aplankė jaunuosius verslininkus Astą ir Mantą Budrionius, kurie iš sostinės persikėlę į Molėtų rajoną ir Balninkuose savo įkurtame ceche gamina naminius koldūnus.