Molėtų rajone susidūrė ekskursijos autobusas ir vilkikas: yra nukentėjusių žmonių (papildyta)

A. Rutkausko nuotr.
Molėtai
A. Rutkausko nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Molėtų rajone penktadienį susidūrus vaikus vežusiam autobusui ir vilkikui „MAN“, nukentėjo keturi vaikai ir dvi mokytojos. Policija teigia, kad sužalojimai gyvybei grėsmės nekelia.

Vaikai atvyko iš Vilniaus miesto ir dalyvavo ekskursijoje. Nukentėjo trys mergaitės ir vienas berniukas, visi jie gimę 2011 metais.
 
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė sakė, kad autobuse buvo vežami 32 mokiniai ir trys mokytojai.
 
„Vaduoti nieko nereikėjo, ugniagesiai tik padėjo išlipti iš transporto priemonės,“ – sakė E. Zdanevičienė.
 
9.53 val. BPC skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Molėtų rajone, Čiulėnų seniūnijoje, Rudilių kaime, Vadinėlio gatvėje, susidūrė autobusas su sunkiasvoriu automobiliu.
 
„Pirminiais duomenimis, autobusas, vežęs vaikus, susidūrė su vilkiku kelyje Vilnius-Molėtai, 68 kilometre, ties Abromikos degaline,” – sakė Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Violeta Ginaitienė.
 
„Keliavo Vilniaus miesto vaikai, pirminiais tyrimo duomenimis, juos vežęs autobusas, išvažiuodamas iš šalutinio kelio į pagrindinį kelią Vilnus-Utena, nepraleido vilkiko ir transporto priemonės susidūrė“, – sakė V. Ginaitienė.
 
Abu vairuotojai buvo blaivūs.
 
Į įvykio vietą buvo išsiųstos Molėtų miesto priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai.