Molėtų mieste išnuomotas antrasis specialiai verslo investicijoms parengtas sklypas

Molėtų mieste išnuomotas antrasis specialiai verslo investicijoms parengtas sklypas
Molėtai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Molėtų rajono savivaldybė

Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Žvinys ir UAB „RSM TRANSPORT" vadovas Remigijus Malakauskas pasirašė 0,49 ha valstybinės žemės sklypo Molėtų mieste, Melioratorių g. 18 c nuomos sutartį 80-čiai metų.

Sutartyje nurodyta, kad žemės sklype galima neigiamo poveikio aplinkai nedaranti ūkinė - komercinė veikla, nesusijusi su taršia gamyba ir šios veiklos aptarnavimui reikalinga socialine, inžinerine, susisiekimo ir kita infrastruktūra.

Nuomininkas įsipareigojo per 12 mėnesių gauti leidimą pastatams ir statiniams statyti, per kitus dvejus metus statybas užbaigti,  investuoti ne mažiau kaip 300 tūkst. € ir sukurti ne mažiau kaip penkias darbo vietas. Įmonė, šiuo metu įsikūrusi Vilniuje, veikianti logistikos ir transporto srityse, Molėtuose ketina atidaryti sodo, žemės, miško technikos prekybos ir aptarnavimo centrą.

Tai antrasis sklypas, kurį savivaldybė Molėtų mieste išnuomojo, specialiai parengusi verslo investicijoms: sklypas prijungtas  prie centralizuotų vandentiekio, buitinių nuotekų, elektros tiekimo tinklų, padarytas paviršinio vandens nuvedimas, įrengtas privažiavimas, teritorija sutvarkyta ir aptverta tvora. Pirmasis sklypas -  Melioratorių g. 20, dar anksčiau išnuomotas UAB „Ventmann", gaminančiai modernius gipsinius oro difuzorius.

Abu sklypai parengti savivaldybės ir ES bei valstybės paramos lėšomis (beveik 200 tūkst. €) yra Molėtų miesto  verslo „koridoriaus" teritorijoje, kurioje šiuo metu sparčiai vystosi nauji verslai. Planuojama, kad privačios investicijos šiuose dviejuose sklypuose sieks ne mažiau, kaip 1 mln. € ir bus sukurta ne mažiau, kaip 15 darbo vietų.

Atnaujindama ir plėtodama verslui svarbią miesto inžinerinę infrastruktūrą, savivaldybė siekia pritraukti investuotojus, paskatinti juos kurti verslus, steigti naujas darbo vietas Molėtuose, kartu taip gerinama miesto gyventojų ekonominė, socialinė ir demografinė aplinka.