Mokytoja metodininkė Rita Česonienė – Metų mokytojo premijos laureatė

380898861_711107887501433_9203485086701096842_n
Širvintos
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Širvintų raj. savivaldybės inf.

Širvintų r. savivaldybės administracijos teikimu, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos ekonomikos ir verslumo mokytoja metodininkė Rita Česonienė – Metų mokytojo premijos laureatė.

Mokytojos Ritos mokiniai kasmet dalyvauja ekonomikos ir verslumo olimpiadoje savivaldybės ir respublikiniame etape, „Lietuvos Junior Achievement“ verslumo ir inovacijų stovyklose, „TITAN“ verslumo čempionate.

2022 m. gruodį publikuotame žurnale „Reitingai“ Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija yra įtraukta į daugiausia laimėjimų verslumo ir finansinio raštingumo konkursuose pelniusių mokyklų sąrašą.
 
Kasmet bent viena gimnazijos jaunoji bendrovė yra kviečiama į Jaunųjų bendrovių Kalėdų mugę „Litexpo“ parodų rūmuose.
 
Mokytoja Rita buvo išrinkta Metų ekonomikos ir verslumo mokytoja „Investor's forum 2021“ apdovanojimuose.
 
Mokytojos Ritos iniciatyva gimnazijoje organizuojama Kalėdų mugė, kurioje Jaunosios mokinių bendrovės ar kiti gimnazistai gali ugdyti savo verslumo kompetenciją.
 
Vertinant mokytojos Ritos Česonienės ilgametę patirtį ir ekspertiškumą įgyvendinant verslumo ugdymo programą „AcceleratorX“, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija buvo pakviesta dalyvauti projekte ekspertinės mokyklos statusu.
 
2023 m. vasario 8 d. paramos-labdaros vakaro „Dalinkimės širdžių šiluma“ metu mokytojai Ritai buvo įteikta nominacija „Sparnai jaunimo verslumui“ už nuopelnus gimnazijos bendruomenei bei Širvintų miesto vardo garsinimą Lietuvoje.