Mokyklos tualete rado slaptas duris: tai, ką pamatė, šokiravo

Mokyklos tualete rado slaptas duris: tai, ką pamatė, šokiravo
Pasaulis
TikTok / sr.kingeduar stopkadras
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Moksleivis buvo šokiruotas, kai mokykloje nuėjęs į tualetą vienoje iš kabinų rado „slaptą kambarį“. Paauglys iš Hondūro, vardu Eduardas Melendezas, atsitiktinai rado slėptuvę tualeto kabinos viduje ir pastebėjo keistą ženklą, raginantį sukti į kairę ir „užeiti“.

Vos vaizdo įrašas paskelbtas socialiniuose tinkluose, jis išplito tiesiog žaibišku greičiu – per keturias dienas buvo peržiūrėtas daugiau nei 25 milijonus kartų.

Vaizdo įraše užfiksuota, kaip jaunuolis eina link neįgaliųjų kabinos tualeto gale ir prie pat unitazo randa duris sienoje. Eduardas žengia arčiau ir už durelių randa tuščią ertmę bei popieriaus lapą, ant kurio parašyta: „Užeik“. Vaizdo įrašas sukėlė audringą diskusiją komentaruose. Kai kurie užfiksuotus vaizdus lygino su populiaria „Netflix“ drama „Among us“. Kiti kalbėjo apie tos pačios platformos serialą „El Chapo“, kurioje pasakojama tikrais faktais paremta Meksikos narkotikų barono pabėgimo iš kalėjimo storija.

Antroje vaizdo įrašo dalyje jaunuolis žiūrovams parodo, kas yra angos viduje ir į ką nukreiptas ženklas. Mažoje ertmėje, regis, visiškai tuščia.

„Nieko nėra“, – sako Eduardas.

Tačiau kai kurie internautai vaizdo įraše pastebėjo šį tą kraupaus.

„Niekas nematė rankos ir rankovės ten, kur yra popieriaus lapas?“, „Po popieriumi yra ranka, galima įžiūrėti pirštus!“: tokie komentarai pasipylė po vaizdo įrašu.

Kiti liko pašiurpę, kai tamsoje pastebėjo, jų teigimu, „veidą“.

„Tik nesakyk, kad nematai veido“, – rašė vienas žiūrovas. Kitas pakomentavo: „Prisiekiu Dievu, įrašo pabaigoje tamsoje matyti žmogaus akys.“

O ką manote jūs? Tai tik linksmas paauglių pokštas, siekiant išpopuliarėti internete? O gal iš tiesų įraše užfiksuota kažkas kraupaus ir nepaaiškinamo?