Moksleivių pažintis su nekilnojamo turto brokerio darbo specifika

Šiauliai
Reporteris Odeta Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Sausio 22 dieną Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos grupelė aštuntokų, lydimi karjeros specialistės Simonos Sidorenko-Tekužės, lankėsi neseniai Šiauliuose įsikūrusiame nekilnojamo turto paslaugų centre „UNOHUB“.

Susitikimo metu mokiniai bendravo su sertifikuotu LNTAA brokeriu Dariumi Kamandieriu, kuris papasakojo mokiniams savo karjeros istoriją, profesinės veiklos viziją, reikalavimus, kuriuos kelia sau ir kitiems.

Mokiniai išgirdo, kokių savybių ir išsilavinimo reikia norint tapti nekilnojamo turto brokeriu, ekspertu, apžiūrėjo nekilnojamo turto brokerių darbo vieta, susipažino su jų darbo dienotvarke bei subtilybėmis.

Įkvepiantis ir motyvuojantis nekilnojamo turto brokerio Dariaus Kamandierio pasakojimas leido suprasti, kad svarbiausia yra gyvenimo tikslas ir nebijojimas naujų iššūkių, nes tik tai yra veiklos variklis, stumiantis į priekį.

Šiaulių „Sandoros“ progimnazijos mokiniai skatinami karjeros planavimo pamokas vesti įmonėse, kuriose mokiniai būtų supažindinti su įvairiomis profesijomis bei darbo specifika, iš pačių verslo atstovų.