Modernus „2go“ lauko ekranų tinklo ekranas – tinkamiausia vieta Jūsų reklamai

Alytus
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Naujos rinkodaros galimybės Alytaus mieste – kokybiška vaizdo reklama gali būti transliuojama LED lauko ekrane „Maxima“. Ką būtina žinoti apie išrodymus ir galimybes, kurias suteikia reklamos sklaidos platforma Alytuje?

Ekranas geriausioje miesto vietoje

Įsimintiną ir gerai matomą reklamos kampaniją galima vykdyti Alytuje esančio LED lauko ekrano pagalba. „2go“ lauko ekranų tinklo ekranas stovi vienoje judriausių Alytaus miesto gatvių – Naujosios ir Putinų – sankirtoje. Didelis gyventojų srautas nuolat juda pro šį ekraną, nes jis yra strategiškai patrauklioje vietoje: populiarių restoranų ir kitų laisvalaikio praleidimo vietų apsuptyje, netoliese lankomiausi prekybos centrai, degalinės. Ekranas gerai matomas ir miesto svečiams, nes yra netoli Alytaus autobusų stoties. Per savaitę, šis kiek didesnis nei 14 kvadratinių metrų dydžio lauko ekranas, sugeneruoja apie 289 170 kontaktus. Skaičiuojama, kad Alytaus mieste gyvena apie 49 tūkstančiai gyventojų. Tai reiškia, kad dauguma miestiečių itin dažnai pravažiuoja pro šį LED ekraną, todėl jame transliuojami vaizdo klipai atkreipia prašaleivių dėmesį, o intensyviu grafiku besisukanti reklama yra lengvai įsimenama.

Raiška ir kokybė matoma iš toli

Ekranas „Maxima“ įrengtas atitinkamame aukštyje ir yra pakreiptas tokiu rakursu, kad būtų gerai matomas tiek pėstiesiems, tiek vairuotojams. Yra žinoma, kad vartotojai susidomi vaizdo klipais vos juos išvydę. LED ekranas transliuoja aukšta raiška, kuri siekia 480x270 pikselių, todėl reklama traukia praeivių dėmesį kokybišku ir ryškiu vaizdu. Reklama ekrane gali būti transliuojama įvairiais formatais (avi, mp4, mov) be trukdžių nuo 6 valandos ryto iki 23 valandos vakaro. Todėl galite būti tikri – vaizdo klipus pamatys itin platus spektras auditorijos, kurios amžius gali svyruoti nuo 15 iki 65 metų.

Reklama, kuri formuoja įvaizdį

Reklama LED lauko ekranuose itin veiksminga: padeda sukurti ir išlaikyti sėkmingo verslo įvaizdį. 2015 metais atlikti „The Nielsen Company“ tyrimai atskleidė, kad visų amžiaus grupių vartotojai lauko reklamos stenduose matomą informaciją vertina kaip patikimą. Tai reiškia, kad įmonės, kurių vaizdinė reklama transliuojama lauko ekranuose, potencialiems klientams atrodo sėkminga ir verta pasitikėjimo. Gyventojai įsimena matytą prekės ženklą ir prireikus prekės ar paslaugos pirmiausia prisimena tai, ką matė vaizdo klipe. Tyrimas atskleidė, kad kintančio vaizdo reklama pastebima net 400 procentų dažniau nei statinė, todėl LED ekranai padeda efektyviau pasiekti norimą auditoriją ir pritraukti pirkėjus. Tai vienas efektyviausių rinkodaros elementų.

DAUGIAU INFORMACIJOS:

LED lauko ekranų tinklas Lietuvoje – „2go“

https://www.2go.lt/

LED lauko ekranai Alytuje

https://www.2go.lt/ekranai/alytus

LED lauko ekranas Alytuje „Maxima“

https://www.2go.lt/ekranai/alytus/ekranas-maxima-alytuje.html

Lauko ekranai

https://www.2go.lt/ekranai

Reklamos lauko ekranuose kainos

https://www.2go.lt/kainos

Reklaminių klipų kūrimas

https://www.2go.lt/reklaminiu-klipu-kurimas

 

Reklama