MO muziejus atkeliavo į Antalieptę

MO muziejus atkeliavo į Antalieptę
Zarasai
Zarasų r.sav. nuotr.
Zarasų r. sav. informacija Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

MO muziejus tęsia savo keliones po Lietuvą ir atvyko į Zarasų rajono miestelį Antalieptę.

Nuo birželio 27 d. iki rugpjūčio 5 d. visi Antalieptės ir aplinkinių rajonų gyventojai gali nemokamai pamatyti fotografijos parodos „Permainų šventė“ fragmentus, dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose, mokymuose ir veiklose visai šeimai.

  • „Menas atkeliauja į atokų Lietuvos kampelį naujomis formomis. Ši MO muziejaus paroda – puiki proga Antalieptės gyventojams ir svečiams susipažinti su neįprastu naujų formų menu savo gimtinėje. Džiugu, kad MO muziejaus darbuotojai stengiasi kuo daugiau žmonių įtraukti į diskusiją apie šiuolaikinį meną ir šių dienų novatorišką kultūrą. Manome, kad paroda lankytojams padovanos daug emocijų, puikių įspūdžių ir nė vienas lankytojas neišeis abejingas. Tikimės, kad tokios parodos nudžiugins zarasiškius ir ateityje“, – sakė Zarasų meras Nikolajus Gusevas.
  • „Nuo pat MO muziejaus atidarymo skiriame dėmesio susitikimams ir pažinčiai su skirtingų Lietuvos miestų ir regionų bendruomenėmis, keliaudami su MO edukacinėmis veiklomis ar parodomis. Šįkart MO muziejaus gautas Europos Ekonominės Erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų finansavimas leidžia keliauti visus metus. Džiaugiamės svečiuodamiesi Antalieptėje ir tikime, kad taip dar daugiau žmonių įtrauksime į dialogą ir pokalbį apie kultūrą bei mus supantį pasaulį“, – teigia Birutė Zimnicka, MO muziejaus atstovė.

 

Daugiau informacijos:
http://www.zarasai.lt/naujiena_mo-muziejus-atkeliavo-i...

Redakcija rekomenduoja