Miškininkai kartu su policija vairuotojams dovanos kalėdines eglutes

Lietuva
BNS/Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Penktadienį Valstybinių miškų urėdijos miškininkų bei Lietuvos policijos pareigūnų organizuojamos akcijos metu vairuotojams bus dovanojamos kalėdinės eglutės.

Anot Valstybinių miškų urėdijos, akcijos „Eglutė“ metu pareigūnai stabdys transporto priemones ir kartu su miškininkais vairuotojams dovanos kalėdines eglutes, taip pat linkės gražių švenčių ir skatins nepamiršti kelių eismo bei lankymosi miške taisyklių.

„Kartu su Lietuvos policijos pareigūnais skatiname laikytis taisyklių lankantis miške – kirsti eglaites ar jų šakas draudžiama, jas įsigyti galima prekybos vietose. Šią akciją vykdome jau antrus metus iš eilės, jos paskirtis – prevencinė, norime priminti žmonėms apie taisykles miške ir keliuose bei pasidalinti Kalėdų džiaugsmu, dovanojant kiekvienam vairuotojui po eglutę“, – ketvirtadienį išplatintame Aplinkos ministerijos pranešime cituojamas urėdijos vadovas Valdas Kaubrė.

„Tikiuosi, kad gauta simbolinė eglutė pradžiugins šeimą, o dauguma jų bus išsaugotos iki pavasario ir bus pasodintos“, – teigia Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

Policijos pareigūnų ir miškininkų ekipažai penktadienį prevencinius veiksmus vykdys prie įvažiavimų į miškus – kalėdinės eglutės miško lankytojams bus dalinamos šalia Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų.