Mirė Sigitas Labanauskas

Mirė Sigitas Labanauskas
Ukmergė
Ukmergės raj. savivaldybės, pexels.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Ukmergės raj. savivaldybės inf.

Lapkričio 6-osios vakarą staiga mirė ilgametis Ukmergės rajono savivaldybės administracijos darbuotojas, Centralizuoto vidaus audito skyriaus vyriausiasis specialistas Sigitas Labanauskas.

Sigitas buvo išskirtinis kolega - jautrios sielos, aštraus proto, intelektualus, išradingas, įžvalgus, šmaikštus ir kartais sarkastiškas. Turėdamas išlavintą meninį skonį, puikų humoro jausmą ir savitą požiūrį į daugelį dalykų, jis lengvai sugebėdavo visus ne tik pradžiuginti, išklausyti, padėti, bet ir nuraminti, įkvėpti vilties ir pasitikėjimo. Abejingų jam nebuvo. Ir jis pats niekam nebuvo abejingas.

Savivaldybės administracijoje Sigitas darbinę karjerą pradėjo 2008 metų liepos mėnesį įsidarbinęs Ukmergės miesto seniūnijos vyresniuoju specialistu. Nuo 2015 metų sausio mėnesio jis pradėjo eiti vyriausiojo specialisto pareigas Aplinkosaugos ir viešosios tvarkos skyriuje, o po metų – 2016-aisiais - buvo perkeltas į tuometį Turto ir įmonių valdymo poskyrį. Centralizuoto vidaus audito skyriuje vyriausiuoju specialistu Sigitas dirbo nuo 2021 metų liepos 17 d.

Laikas nenuneš į užmarštį Sigito šviesaus atminimo jį pažinojusių ir su juo ilgus metus dirbusiųjų atmintyje.