Mirė ilgametis Veliuonos seniūnas, Jurbarko rajono aktyvus politikas Mindaugas Šlepševičius

Jurbarkas
„Mūsų laikas“ nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Jurbarko rajono savivaldybė

Sausio 12 d. mirė buvęs ilgametis Veliuonos seniūnas, Jurbarko rajono aktyvus politikas Mindaugas Šlepševičius.

Mindaugas Šlepševičius gimė 1949 m. lapkričio 26 d. Graužėnų kaime, Jurbarko rajone. 1989 m. sausio 13 d. buvo išrinktas Veliuonos apylinkės vykdomojo komiteto pirmininku, o 1991 – Veliuonos apylinkės viršaičiu. 1995-2011 m. ėjo Veliuonos seniūnijos seniūno pareigas. 1990-1995 m. ir 2000-2003 m. buvo išrinktas į Jurbarko rajono savivaldybės tarybą.
 
Mindaugas Šlepševičius visą savo gyvenimą skyrė Veliuonai. Jo iniciatyva ir rūpesčiu buvo pradėti tvarkyti Veliuonos piliakalniai, miestelio gatvės, Veliuonos dvaro teritorija, įrengta turgavietė, pastatytas tiltas per Veliuonėlės upelį.

Žydų kapinėse atsirado paminklai, o civilinėse kapinėse – Atminimo (tremtinių) kryžius ir aukuras. Mindaugas Šlepševičius iniciatyva buvo parengta ir 2001 m. išleista monografija „Veliuona. Lietuvos valsčiai“.

Jis buvo pagrindinis knygos sudarymo vadovas, koordinatorius, rūpinosi knygos leidimu. Jo iniciatyva 2003 m. buvo atkurtas Lietuvai pagražinti draugijos Veliuonos skyrius, kurio valdybai Mindaugas ir vadovavo iki 2007 m. 2021 m. Mindaugui Šlepševičiui buvo skirtas „Veliuonos krašto žmogaus“ apdovanojimas.
 
Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, administracijos vadovai ir darbuotojai reiškia nuoširdžią užuojautą artimiesiems.