„Metų mokytojo“ vardas suteiktas anglų kalbos mokytojai Ligitai Erminaitei

„Metų mokytojo“ vardas suteiktas anglų kalbos mokytojai Ligitai Erminaitei
Plungė
Sauliaus Narkaus nuotraukos
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Plungės rajono savivaldybės inf.

Trečius metus Plungės rajono savivaldybės mokyklų bendruomenės kviečiamos teikti profesionalius ir atsakingus kandidatus „Metų mokytojo“ apdovanojimui.

Spalio 5-osios popietę Plungės kultūros centre vykusios šventės, skirtos Tarptautinei mokytojų dienai, metu paskelbta, kad šiemet garbingas „Metų mokytojo“ vardas suteiktas Plungės „Saulės“ gimnazijos anglų kalbos mokytojai metodininkei Ligitai Erminaitei. Kartu su padėka mokytojai įteiktas ir piniginis prizas.

Pažymėta, kad mokytojos metodininkės L. Erminaitės dalykinė, metodinė, daugiakultūrinė projektinė veikla „Saulės“ gimnazijoje sulaukia aktyvaus mokinių ir mokytojų palaikymo, įtraukia į jos siūlomas inovacijas ir vykdomus projektus. Mokytoja vertinama už įdomiai vedamas anglų kalbos pamokas ir kitus užsiėmimus, taip pat – už gerai brandos egzaminams, olimpiadoms, konkursams paruoštus mokinius. L. Erminaitė šiemet atstovavo Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacijai tarptautinėje anglų kalbos mokytojų ir edukatorių konferencijoje IATEFL Belfast 2022 ir skaitė pranešimus apie projektinę veiklą „Saulės“ gimnazijoje.

Mokytoja L. Erminaitė atsiliepė į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kvietimą kurti Geros savijautos programas ir sukūrė programą „Galimybė ir laisvė įgalinti save“ – ši nauja pokovidiniam laikotarpiui skirta programa gerina mokinių emocinę savijautą, stiprina emocinį atsparumą, plečia psichologinės įtampos atpažinimo būdus, kelia poreikį bendrauti ir mokytis. Šiemet mokytoja baigė Finansinio raštingumo ir verslumo ugdymo programą priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo 9-12 kl. ir įgijo teisę dėstyti gimnazistams ekonomikos kursą.

Pažymėta, kad kolegos vertina L. Erminaitės darbštumą, žinių siekį, profesinį tobulėjimą, todėl rekomendavo deramai įvertinti jos produktyvią pedagoginę veiklą.

Tarptautinės mokytojų dienos proga nuoširdūs rajono vadovų, Seimo narių, Savivaldybės tarybos narių, Plungės parapijos klebono, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovų sveikinimai buvo skirti visiems rajono švietimo ir ugdymo įstaigose dirbantiems mokytojams, pasižymintiems aktyvia ir atsakinga pedagogine, projektine veikla, profesionalumu, kolegiškumu.

Švietimo, mokslo ir sporto ministro padėkos raštai skirti Plungės paslaugų ir švietimo pagalbos centro direktoriui Adomui Kripui, Senamiesčio mokyklos pradinio ugdymo mokytojai metodininkei Kristinai Vaškelevičienei, lopšelio-darželio „Pasaka“ direktorės pavaduotojai ugdymui Loretai Čiuželienei.

Plungės rajono savivaldybės mero padėkos  įteiktos lopšelio – darželio „Pasaka“ spec. pedagogei logopedei metodininkei Sonatai Pakalniškienei, „Ryto“ pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytojai metodininkei Vaidilutei Liatukienei, Plungės technologijų ir verslo mokyklos ekonomikos dalykų mokytojai metodininkei Daivai Bartkuvienei.

Gerą nuotaiką mokytojams dovanojo smuikininkių trio „Elektric ladies“ koncertas.