Mes esame Šiauliai!

Šiauliai
Urtė Drąsutytė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šiauliuose praėjusią savaitę šurmuliavo miesto šventė „Šiaulių dienos 783“. Įspūdingiausi renginiai šiauliečių ir miesto svečių laukė penktadienį ir šeštadienį. Šventinėje eisenoje link pagrindinės renginių scenos prie Šiaulių arenos dalyvavo ir Šiaulių valstybinės kolegijos (ŠVK) atstovai.

Svarbiausi miesto šventės renginiai vyko rugsėjo 5–7 dienomis. Penktadienį ir šeštadienį miestiečius džiugino žinomų šalies atlikėjų ir grupių pasirodymai, miesto šventę vainikavo įspūdingi fejerverkai.

Įvairias organizacijas, įmones kasmet suvienija šventinė eisena – tradiciškai prie jos penktadienio vakarą prisijungė ir kolegijos atstovai. Tarp būrio ŠVK atstovų eisenoje buvo galima pastebėti ir „Erasmus+“ studentų, kurie mielai įsiliejo į pagrindine miesto gatve nusidriekusią minią ir dalijosi gera nuotaika. ŠVK atstovų grupei išskirtinumo suteikė kartu riedėjęs 2019 m. absolventų sukonstruotas elektrinis motoroleris.

Šių metų šventės šūkis – #AšesuŠiauliai. Ši mintis nuolat šmėžuoja viešojoje erdvėje, dažnai girdima iš miesto valdžios atstovų lūpų. Taip kiekvienas Šiaulių gyventojas skatinamas jaustis svarbia miesto dalimi.

Šiaulių valstybinė kolegija – aukštoji mokykla, įsikūrusi pačioje miesto širdyje. Kolegiją karjeros startui kasmet pasirenka gausus būrys jaunų žmonių iš viso regiono, o baigę studijas jie dažnai lieka kurti, tobulėti ir siekti savo tikslų bei svajonių saulės mieste.

Šiaulių valstybinės kolegijos bendruomenė drąsiai sako – Mes esame Šiauliai!

Daugiau nuotraukų – socialiniame tinkle „Facebook“.