Mergina ištekėjo už vaikino tėvo: „Troškau, kad jis vėl turėtų mamą“

Mergina ištekėjo už vaikino tėvo: „Troškau, kad jis vėl turėtų mamą“
Pasaulis
Freepik.com nuotr.
Reporteris Agnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Viena britė ištekėjo už savo vaikino tėvo po to, kai netikėtai mirė jo mama. Mergina paaiškino nenorėjusi, kad jos mylimasis liūdėtų po sunkios netekties, todėl nusprendė užimti mamos vietą.

 

Šia keista istorija ji pasidalijo „TikTok“ platformoje.

„Mano vaikino mama mirė. Kadangi nenorėjau, jog jis liūdėtų, aš nusprendžiau ištekėti už jo tėvo, kad mano vaikinas ir vėl galėtų turėti mamą“, – paaiškino slapyvardžiu @ys.amri pasivadinusi „tiktokerė“. Ji pridūrė, kad padarytų viską, jei tik tai paguostų mylimąjį šiuo sunkiu metu.

Beje, tai ne pirmas toks atvejis, apie kurį pranešama spaudoje. Vasarį britų žiniasklaida skelbė apie 44-erių moterį, kuri pabėgo su savo besilaukiančios dukters vaikinu. Šis įvykis šokiravo visą šeimą, ir tik vėliau paaiškėjo, jog poros romanas prasidėjo, kai 24-erių Jess Aldridge ir jos vaikinas Ryanas Sheltonas atsikraustė į merginos tėvų namus Gloucestershire grafystėje, kad visi kartu karantinuotųsi pandemijos metu.

Kai Jess grįžo iš ligoninės pagimdžiusi vaiką, mergina sužinojo, kad per tą laiką jos vaikinas ir mama susituokė. „Mes tiesiog vienas kitą įsimylėjome“, – pareiškė merginos mama Georgine.

Anglija.today