Meras pasveikino šimtukininkus ir jų mokytojus

Meras pasveikino šimtukininkus ir jų mokytojus
Trakai
Sigitos Nemeikaitės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Trakų raj. savivaldybės inf.

Rugpjūčio 25-ąją Trakų rajono savivaldybėje buvo pasveikinti rajono šimtukininkai ir abiturientai, kurių valstybinių brandos egzaminų darbai įvertinti 96–99 balų, bei jų mokytojai.

Šiltus žodžius jiems skyrė ir linkėjo sėkmės tolimesniame kelyje rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, paraginęs klausytis savo širdies ir tada spręsti, kokią būsimą profesiją, darbą, veiklą rinktis. Sveikinimo iškilmėse taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Jonas Kietavičius, savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Abucevičienė.

Mero padėkos raštais buvo apdovanoti 4 šimtukininkai, iš kurių 2 gavo aukščiausią įvertinimą iš anglų ir 2 – rusų kalbų valstybinių egzaminų. Padėkos raštai taip pat įteikti 5 abiturientams, kurių valstybiniai brandos egzaminai įvertinti 96–99 balais. Iš jų 3 jaunuoliai šį įvertinimą gavo už rusų, 2 – už anglų kalbų egzaminus.

Apdovanojimai įteikti ir šių abiturientų mokytojoms iš Trakų Vytauto Didžiojo, Lentvario Motiejaus Šimelionio, Lentvario Henriko Senkevičiaus, Paluknio „Medeinos“, Paluknio Longino Komolovskio gimnazijų ir Trakų suaugusiųjų mokymo centro.