Aktualijos2023 m. Spalio 31 d. 08:53

Meras pasveikino pasaulio čempionato prizininkę Kamilę Gaučaitę

Etaplius.ltŠaltinis: Šiaulių miesto savivaldybės inf.

282344

Tiranoje (Albanija) vykusiame pasaulio U-23 imtynių čempionate Kamilė Gaučaitė iškovojo bronzos medalį. Miesto meras kartu su Sporto skyriaus vedėju Gintaru Jasiūnu ir vyr. specialiste Indre Bubelyte atvyko į Šiaulių sporto gimnazijos pasaulio čempiono Rimanto Bagdono vardo imtynių salę ir padėkojo visai moterų imtynių komandai už Šiaulių ir Lietuvos garsinimą pasaulio arenose, Kamilei – už nuolatinį pasiektą rezultatą ir palinkėjo, kad šie pasiekimai padėtų ateityje siekti pergalių suaugusiųjų čempionatuose.

„Visiems kartu besitreniruojantiems sportininkams Kamilė turėtų būti motyvacija ir pavyzdys, kaip nuoseklus darbas atveda iki pergalių“, – sakė meras. Artūras Visockas pasidalino atsiminimais, kad ir jis pats yra baigęs šią sporto gimnaziją, tuometinę Vijolių vidurinę mokyklą, ir jam yra be galo malonu čia grįžti, o dar tokiomis progomis, kai iš pasaulio čempionato parvežami laimėjimai. Miesto vadovas pabrėžė, kad dėl sportininkų kasdieninio darbo treniruotėse, jų laimėjimų, puikių trenerių ir bendro miesto matymo, atsirado šis sporto kompleksas, kuriame noriai treniruojasi sportininkai iš Lietuvos ir viso pasaulio.

Aukšti rezultatai pritraukia į miestą daugybę Lietuvos ir užsienio sportininkų, kurie atvyksta į mokomąsias treniruočių stovyklas ir varžybas. Visai neseniai savaitę Šiauliuose tobulėjo sportininkai ir sportininkės iš 11 šalių, kurie užbaigdami stovyklą dalyvavo tarptautiniame turnyre „Sun City Cup", o lapkričio 18–19 dienomis Šiaulių sporto gimnazijos komplekse vyks Tarptautinis pasaulio čempiono Rimanto Bagdono graikų-romėnų ir moterų imtynių turnyras, kuriame varžysis Europos ir pasaulio šalių jaunimo rinktinės, laukiama imtynininkų net iš Pietų Korėjos.

„Turime pavyzdį, kai merginos, baigusios Šiaulių sporto gimnaziją, toliau sėkmingai sportuoja miesto sporto centre ir siekia pergalių. Noriu pabrėžti, jog Šiaulių sporto centras „Atžalynas“ labai prisidėjo prie Kamilės Gaučaitės ir Gabijos Dilytės vykimo į pasaulio U23 čempionatą, apmokėdamas didžiąją dalį kelionės ir akreditacijos išlaidų“, – džiaugėsi Sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas.

Tiranoje (Albanija) vykusiame pasaulio U-23 imtynių čempionate Kamilė Gaučaitė iškovojo bronzos medalį.

Burtų valia Kamilė Gaučaitė svorio kategorijoje iki 76 kg pateko tiesiai į moterų imtynių ketvirtfinalį ir jame rezultatu 4:2 įveikė dukart Europos U23 čempionatų prizininkę Mehtapą Gueltekin iš Turkijos.

Pusfinalyje Kamilė rezultatu 0:10 nusileido pasaulio jaunimo (U-20) čempionato bronzos medalio laimėtojai amerikietei Kennedy Alexis Blades.

Lemiamame mūšyje dėl bronzos Šiaulių sportininkė rezultatu 7:3 pranoko Europos jaunių ir jaunimo čempionatų penktos vietos laimėtoją lenkę Patrycją Moniką Slomską ir pasipuošė bronzos medaliu.

Šiame svoryje čempionės titulą iškovojo Reetika Reetika iš Indijos, kuri finale 9:2 nugalėjo minėtą amerikietę K. A. Blades.

Svorio iki 50 kilogramų kategorijoje kovojusi Gabija Dilytė pirmoje imtyje rezultatu 2:9 nusileido Azijos U-23 čempionato nugalėtojai Neelam Neelam. Iki šių metų varžovė atstovavo Indijai, tačiau Tiranoje prie jos pavardės pažymėta Tarptautinės imtynių federacijos trumpinys UWW ir logotipas. Gabija liko tryliktoje pozicijoje tarp 20-ies dalyvių.

Primename, kad 2023 m. kovo mėnesį merginos dalyvavo Europos U23 čempionate, kur Kamilė tapo vicečempione, o Gabija liko penktoje pozicijoje.

Merginų treneriai Aivaras Kaselis, Tatsiana Bokhan ir Andrius Stočkus.