Meilės horoskopas vasariui: ką atneš Valentino diena?

Lietuva
Pexels.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Vasaris laikomas meilės mėnesiu. Tie, kurie jau svajoja nustebinti savo antrąją pusę, jau pradeda ruoštis Valentino dienai. Tad koks vasaris laukia įsimylėjėlių?

Avinas

Avinas vasarį atsigręš į save, supras, kad pats metas labiau save mylėti. Atėjo laikas atsikvėpti, pažvelgti į viską pozityviau. Gyvenimas ir taip pastaruoju metu jūsų nelepino, pažėrė nemažai iššūkių, tad meilės srityje jums nesisekė. Atminkite, kad pirmiausia  turite pats atrasti pusiausvyrą, o tada galėsite į savo gyvenimą įsileisti meilę. 

Jautis

Vasarį Jaučiui meilės tikrai netrūks. Romantiški jausmai, artumas ir buvimas kartu jus įkvėps ir į gyvenimą įneš naujų spalvų. Tie, kurie turi meilės objektą, bet vis dar nedrįsta žengti pirmojo žingsnio, turėtų giliai įkvėpti ir pagaliau prisipažinti apie savo jausmus. O tie, kurie antrosios pusės vis dar ieško, turėtų suklusti – vasarį laukia nauja pažintis, apversianti gyvenimą aukštyn kojom. 

Dvyniai 

Dvyniams ir toliau tęsis intensyvus ir daug energijos reikalaujantis etapas. Situacija meilės fronte iki vasario 17 dienos išliks įtempta: vienu metu susipykus norėsis daužyti lėkštes, kitu – jau audringai susitaikyti. Tokie jau tie Dvyniai – nuolat pasimetę tarp jausmų ir elgesio dvipylumo. Vasarį galite suprasti, kad per daug gerai galvojote apie savo partnerį, galimi nusivylimai, kurie atvers akis ir privers susimąstyti. 

Vėžys

Į darbus ir karjerą pasinėrusį Vėžį vasario mėnesį supurtys situacija meilės fronte. Tai privers susimąstyti, ar pakankamai dėmesio skiriate savo antrajai pusei. Jei pasistengsite, Valentino dieną jūsų pastangos bus įvertintos. Visgi ne ilgam. Nuo vasario 17 dienos vėl santykius poroje apniauks juodi debesys. Venkite ginčų su mylimu žmogumi. Atminkite, prie gero tai neprives. 

Liūtas

Mėnesio pradžioje galimas romantiškas susitikimas, nauja pažintis. Į naujus santykius žvelkite atsargiai, nepulkite stačia galva. Po pastarųjų mėnesių įtampos kur kas svarbiau dabar atrasti vidinę ramybę ir skirti laiko sau. Nuo vasario 20 dienos pajusite energijos antplūdį, kuris leis iš naujo save sudėlioti ir pagaliau skirti laiko meilės reikalams. 

Mergelė

Pastaruoju metu negalėjote pasigirti darniais santykiais ir harmonija poroje. Vasarį viskas bus paprasčiau ir lengviau. Mergelės mėgsta pasimatymus ir šventes, tad Valentino diena joms visada sukelia daug sentimentų. Norėsite mylėti, jausti artimojo šilumą, pasiduosite jausmams ir galėsite viską padaryti dėl savo partnerio. Vienišos Mergelės irgi nesnaus – leisis į meilės paieškas, kurios, tikėtina, pažėrs nemažai malonių staigmenų.

Svarstykės

Vasario mėnuo Svarstyklėms bus itin audringas. Netrūks įtampos ir sukrėtimų, susijusių su asmeniniu gyvenimu. Nebūkite per daug griežti sau, taip bus lengviau įveikti visus iššūkius. Mėnesio pradžioje laukia susitikimas, kuris gerokai supurtys jūsų pasaulį. Tie, kurie jau turi antrąją pusę, gali atsidurti meilės trikampyje. Gali tekti ieškoti atsakymo, ką pasirinkti – ilgametį partnerį, ar naują meilės romaną. 

Skorpionas

Vasaris nebus lengvas. Jausitės pavargę, praradę pusiausvyrą, teks susiimti, kad įveiktumėte iškilusias problemas. Menėsio pabaigoje laukia malonios permainos meilės srityje. Galimi svarbūs sprendimai ir netikėti posūkiai – sužadėtuvės, vestuvės, o gal net ir šeimos planavimas. Atėjo jūsų meilė veikti. 

Šaulys

Meilė šį mėnesį jus užvaldys. Norėsis kuo daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi. Apie mėnesio vidurį galimi nesutarimai, nesusikalbėjimas. Gerai žinote, kad Šauliai nemoka pykti, tad greitai viską išspręsite ir toliau leisite laiką vienas kito glėbyje. Dabar tinkamas metas svajoti ir kurti ateities planus. 

Ožiaragis

Į darbą ir karjerą pasinėrę Ožiaragiai ir toliau neras laiko meilei. Jeigu ir turėsite kokių susitikimų, jie nebus susiję su asmeniniu gyvenimu ir romantiškais santykiais. Nebent savo išrinktąjį rasite darbo vietoje! Tokiu atveju – bingo! Turėsite puikią galimybę 24 valandas praleisti su mylimyuoju. Visgi atminkite, kad tai rizikinga. Net ir Ožiaragiui.

Vandenis

Vandenis – dar vienas darboholikas, nesureikšminantis romantiškų vasario progų! Mėnesio viduryje kortos apsivers. Didelė tikimybė, kad sutiksite žmogų, kuris privers viską pergalvoti. Gali būti, kad suprasite, jog darbas dar ne viskas, kur kas svarbiau turėti artimą žmogų šalia. Tai gali privesti net iki kardinalių sprendimų – imsite ieškoti darbo, nereikalaujančio tiek daug jėgų ir laiko, kad galėtumėte daugiau būti su artimu žmogumi. 

Žuvys

Žuvys vasarį bus itin sentimentalios. Norėsis gilintis į santykius, kalbėtis, analizuoti. Toks jūsų pokytis gali gerokai nustebinti partnerį. Visgi nesustokite, leiskite sau atsiverti ir išsikalbėti. Gali būti, kad jau kurį laiką liko nutylėtų dalykų, tai dabar pats metas išsiaiškinti ir nebelaikyti visko savyje. Po šio žingsnio pagaliau galėsite žengti stabilių ir harmoningų santykių keliu!