Medus – sveika ir saldi dovana

1699432998445
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Kasmet vis labiau populiarėja saldžios ir naudingos organizmui dovanos. Tad natūralus medus vis dažniau atsiduria kalėdinėse pakuotėse. Žmonės jį renkasi todėl, kad tai dovanos idėja be pralaimėjimo: ji ir sveika, ir naudinga, ir ta, kuri tikrai nebus grąžinta, o su pasigardžiavimu suvartota.

„Bitelės ūkis“ per kalėdinę prekybą vos spėja suktis, nes medus – labai žiemiška prekė. Jis naudingas ir kaip antioksidantas, peršalus ar siaučiant virusams, ir kaip saldėsis šventiniams kepiniams ar vaisių desertams. Beje, medus – labai universali dovana, tinkama bet kokio amžiaus ir lyties žmonėms: nuo asmeniškai parinktos iki standartinių rinkinių kolektyvams.

Tai, kad „Bitelės ūkyje“ dovanos dažniausiai parenkamos individualiai ir supakuojamos, net užrašant asmeninį palinkėjimą, – tikras palengvinimas klientams, skubantiems prieššventiniame maratone.

Tereikia pasakyti, kam skirta dovana ir ko norėtųsi, ir gražioje ekologiškoje amatininkų nupintoje pakuotėje atsidurs ir medus, ir arbatžolės, ir vardinis puodelis, ir medinis padėkliukas, ir kvapnios vaško žvakės šventiniam stalui, ir net spaustas obuolių sūris.

Tokia autentiška lietuviška dovana pamalonins lietuviškų virtuvės tradicijų gerbėjus ir nustebins užsienietį ar verslo klientą.

Gausybę pasirinkimų galima rasti tinklalapyje „Bitelės ūkis“, o dėl individualių pageidavimų susisiekti kontaktais el. p. bitelesukis@gmail.com arba telefonu +370 616 71 302.

Reklama