Medingėnų seniūnijoje vyko vakaronė „Po rudens darbų“

Medingenai-(1)-27310
Rietavas
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Rietavo savivaldybės inf.

Rietavo savivaldybės kultūros centro Medingėnų filialas bei Medingėnų seniūnija sukvietė žmones trumpam atitrūkti nuo kasdieninės rutinos, pabendrauti, linksmai ir turiningai praleisti vakarą vakaronėje ,,Po rudens darbų“. Šis renginys taip pat užbaigė Medingėnų miestelio 770 metų jubiliejinių renginių ciklą.

Renginyje sulaukta ir svečių – šventėje lankėsi Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis bei Lietuvos Respublikos Seimo narys Jonas Varkalys, padovanojęs Medingėnų seniūnui istorinę Lietuvos valstybės vėliavą, o ilgametei bendruomenės pirmininkei Irenai Bagdonienei – padėkos raštą. Šventės metu visus susirinkusius sveikino klebonas Aivaras Pudžiuvelis ir Medingėnų seniūnijos seniūnas Tomas Sragauskas, kuris padovanojo Rietavo savivaldybės merui paveikslą, vaizduojantį Medingėnus. 

Vakaronės metu Rietavo savivaldybės kultūros centro Medingėnų filialo įsteigtais prizais apdovanoti aktyviausi Medingėnų seniūnijos gyventojai. Už pagalbą realizuojant  instaliaciją ,,Medingėnų moliūgų kiemelis“ padėkota Daliai ir Stasiui Rudžiams, Dangyrai ir Steponui Kuzminskams, Virginai ir Algirdui Budriams, Genutei Bertauskienei, Jadvygai Daukšienei, Irenai Lygnugarienei. 

Už nuoširdų, ilgametį, atsakingą darbą puoselėjant Medingėnų seniūnijos aplinką, stiprinant bendruomeniškumą Medingėnų seniūnijos įsteigtais prizais apdovanota Salomėja Čiesnienė, Jadzė Lukienė, Vidas ir Silva Barosai ir Regimantas Šimkevičius. 

Už tvarkingiausiai ir gražiausiai tvarkomą gyvenamojo namo aplinką apdovanoti šie Medingėnų seniūnijos gyventojai – Rasa ir Edvardas Bagdonai, Irena Valančienė, Violeta ir Henrikas Gužauskai, Aldona Ona ir Vincas Žlibinai (Medingėnų k., Liepų g. 2 daugiabučio namo gyventojai). 

Šventės programą muzikiniais pasirodymais puošė Rietavo savivaldybės kultūros centro Medingėnų filialo kapela ,,Medinga“ (meno vadovė Gabrielė Budrytė) ir atlikėjas Simonas Donskovas.