Mažosios krepšinio taurės čempionai – Šateikių „Žalmedžio“ krepšininkai

Plungė

Gintautas VaitkevičiusŠaltinis: Etaplius.lt

31564

Šeštadienį, kovo 10, dieną vyko Plungės rajono krepšinio pirmenybių Mažosios taurės finalinės kovos.

Į kovą dėl trečios vietos stojo „Plungės SRC-2001“ ir „Lobikono“ komandos. Sužaidus keturis kėlinius, po atkaklios kovos, švieslentė rodė 68:68. Tad komandoms teko žaisti pratesimą. Luko Kreišmonto dėka „PSRC-2001“ komandai pavyko išplėšti pergalę rezultatu 85:79. Nugalėtojų komandoje nesulaikomas buvo Lukas Kreišmontas, pelnęs 27 taškus, sėkmingai pasirodė Arijus Adomauskas -16 taškų, ir Mantas Mažeika - 15 taškų. „Lobikono“ kamandoje naudingiausi buvo: Sigitas Vaitkus, įmetęs 21 tašką, Deividas Baltrimas - 19 taškų, Ovidijus Stropus - 18 taškų.

Superfinalo kovoje dėl pirmos vietos ginklus surėmė Tverų „Vykinto“ ir Šateikių „Žalmedžio“ komandos. Du kėlinius vyko atkali kova, - taškas į tašką. Įpusėjus rungtynėms, švieslentė rodė Šateikių krepšininkų pranašumą - 37:42. Trečiajame kėlinyje Tverų komanda leido atitrūkti varžovams ir iki rungtynių pabaigos neturėjo galimybių jų pasivyti. Šateikių komanda užtikrintai rezultatu 87:62 įveikė Tverų krepšininkus ir į viršų kėlė čempionų taurę. Tverų „Vykinto“ gretose sėkmingiausiai rungtyniavo: Lukas Grabauskas, pelnęs 21 tašką, Edvinas Tamošauskis - 12 taškų. Nugalėtojų Šateikių „Žalmedžio“ komandoje naudingiausi buvo: Audrius Baguckis – 18 taškų, Julius Paulauskas ir Vytautas Alonderis, įmetę po 16 taškų.