Mažiausiųjų tėveliams – mini biblioteka

1-1-1024x648.jpg
Šiauliai
Eva Kazlauskienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Respublikinė Šiaulių ligoninė stiprina bendradarbiavimą su miesto bei regiono įstaigomis. Vasario 1-ąją pasirašyta dar viena bendradarbiavimo sutartis, tapsianti abipusiai naudingos draugystės pradžia. Ligoninėje tądien apsilankiusios Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos atstovės įteikė daugiau nei pusšimtį knygų, kurios taps mini biblioteka mažiausiųjų pacientų tėveliams.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos kultūrinės veiklos vadybininkė ryšiams su visuomene Jurgita Januševičiūtė-Taralė ir vyr. bibliotekininkė projektinei veiklai Kristina Mikliuvienė susitiko su Viešosios įstaigos Šiaulių respublikinės ligoninės direktoriumi Mindaugu Pauliuku, Moters ir vaiko klinikos l. e. p. vadove Monika Stasiūnaite, Naujagimių skyriaus koordinatore Vaida Aleksandravičiene.  Aptartos tolesnio abipusio bendradarbiavimo gairės, galimos perspektyvos ir įstaigų partnerystės veiklos. Planuojama ateityje minimalias bibliotekas pacientams įrengti ir kituose skyriuose.

Moters ir vaiko klinikos l. e. p. vadove Monika Stasiūnaitė sako, kad tokios ligoninėje bibliotekos būtų įdomios ir žingeidžiam personalui, nes yra pastebėjusi, kad personalas noriai dalijasi knygomis.

Naujagimių skyriaus koordinatorę Vaidą Aleksandravičienę itin sudomino knygų skaitinių ir edukacijų personalui galimybė.

Ligoninės direktorius Mindaugas Pauliukas džiaugiasi, kad bendradarbiavimo ryšius su biblioteka sukurti aktyviai skatina miesto vadovai. Bibliotekos ligoninėje iniciatyvą aktyviai palaiko Šiaulių miesto vicemeras Justinas Švėgžda.