Mažeikiuose vykusioje konferencijoje – apie jaunimo galimybes siekti užsibrėžtų tikslų

img_6037
Mažeikiai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Mažeikių rajono savivaldybės inf.

Mažeikių kultūros centre vyko jaunimo konferencija „Kurti, keisti, įkvėpti. Ar jaunimas turi galimybę paveikti savo bendruomenę?“. Renginyje, subūrusiame rajono moksleivius bei mokytojus, pirmą kartą vyko diskusijos apie verslo pradžią bei savanorystę, skaityti pranešimai apie bendrystę, pasidalyta sėkmės istorijomis, įžvalgomis apie įvairias karjeros galimybes ir kt.

Susirinkusiuosius sveikino ir iš konferencijos išsinešti naudingos informacijos, pasidalyti ja su kitais kvietė Mažeikių rajono savivaldybės merė Rūta Matulaitienė. Taip pat pasveikino nacionalinių apdovanojimų „Lietuvos garbė“ laureatus Merkelio Račkausko gimnazijos moksleivius Eligijų Girdenį ir Damir Samarin, sukūrusius stalo žaidimą „Brailliant“.

„Interact“ klubo Mažeikiuose steigėja Enrika Norkutė kalbėjo apie bendrystę, kurią įvardijo kaip kokybiško gyvenimo pagrindą. Gimnazistai D. Samarin ir E. Girdenis pasidalijo patirtimi ir mintimis apie verslo pradžią mokyklos suole, mokomosios bendrovės įkūrimą ir jų sukurtą žaidimą, kuris sujungia akluosius, silpnaregius ir reginčiuosius. Įmonės UAB „Hotrema“ vadovas Marius Lazdauskas kalbėjo apie lyderystę, įrankius ir strategijas, kaip tinkamai pasiekti savo tikslus. Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos Tarptautinių reikalų koordinatorius Julius Janulevičius pasidalijo įžvalgomis apie įvairias karjeros galimybes pradedant nuo savanorystės.

Renginį paįvairino Merkelio Račkausko gimnazijos kolektyvų – šokių ansamblio „Allegro“ ir vaikinų ansamblio „BROSS“ – pasirodymai.

Konferenciją organizavo Mažeikių „Interact“ klubas.