Mažeikių ugniagesiui gelbėtojui įteiktas apdovanojimas už dalyvavimą ugniagesių gelbėtojų varžybose

Mažeikiai
R. Lindenio ir Mažeikių rajono savivaldybės archyvų nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Valstybinė priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba

Mažeikių kultūros centre už indėlį į sporto šakos vystymą, jos puoselėjimą ir individualius laimėjimus buvo pagerbti ir apdovanoti sportininkai, tarp jų ir Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesys gelbėtojas Rokas Lindenis.

R. Lindeniui įteiktas apdovanojimas už dalyvavimą ugniagesių gelbėtojų varžybose. Ugniagesys gelbėtojas džiaugiasi, kad jo pastangos siekti kuo geresnių rezultatų varžybose buvo pastebėtos ir įvertintos. O piniginė premija, kaip jis pats sako, padengs bent mažą dalelę pasirengimo kitoms varžyboms išlaidų.

Rokas Stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžybose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje dalyvauja jau šeštus metus. Pareigūno pasiektas asmeninis rezultatas – 14-a vieta pasaulyje. Pasak jo, jam svarbiausios ir įsimintiniausios Stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžybos vyko 2022 m. pasaulio čempionate JAV, Jutos valstijoje. Tuomet Lietuvos rinktinė iškovojo 2-ąją vietą.

Ugniagesys gelbėtojas pasidalijo ir savo ateities siekiu – Lietuvos stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo čempionate patekti į Top 5.

Apdovanojimus sportininkams ir treneriams įteikė Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Linas Memys, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, Lietuvos Respublikos Seimo nariai Laima Nagienė ir Valius Ąžuolas.