Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras įsikūrė naujose patalpose

img_3138
Mažeikiai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Mažeikių rajono savivaldybės inf.

Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centre, įsikūrusiame naujose patalpose – Vasario 16-osios g. 4, visą dieną vyko atidarymo šventė. Centro kolektyvą ta proga pasveikino Mažeikių rajono savivaldybės merė Rūta Matulaitienė.

Centro direktorei Jolantai Gintalienei ir visiems darbuotojams R. Matulaitienė linkėjo nepritrūkti energijos, naujų idėjų garsinant Mažeikių kraštą, priimant turistus ir dirbant su verslininkais.

Lankytojai buvo vaišinami arbata, supažindinami su centro veikla ir istorija, o pirmasis centre apsilankęs Mažeikių rajono gyventojas, kituose rajonuose gyvenantis lankytojas  bei svečias iš užsienio apdovanoti dovanomis. Renginį vainikavo Aldonos Butkuvienės tapybos darbų parodos „Su spalvų palete po Mažeikių kraštą“ pristatymas bei midudario Alvydo Nabažo edukacija.

Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras teikia konsultacijas ir mokymus verslo visuomenei ir bendruomenės nariams, skatina gyventojų iniciatyvumą, siekiant užsiimti verslu, prisideda prie gyventojų užimtumo didinimo ir rajono ekonominio išsivystymo augimo, teikia turizmo paslaugas ir kt.

Business central