Mažeikių rajono savivaldybės vadovai susitiko su Židikų seniūnijos gyventojais

img_4196
Mažeikiai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Mažeikių rajono savivaldybės inf.

Mažeikių rajono savivaldybės vadovai susitiko su Židikų seniūnijos gyventojais. Susirinkusieji Židikų kultūros centre domėjosi kelių priežiūra, kėlė klausimus dėl kultūros paveldo objektų tvarkybos, Savivaldybei priklausančių pastatų remonto, eismo saugumo, geriamojo vandens kokybės ir kt.

Susitikime su Židikų seniūnijos gyventojais dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės vicemeras Eimantas Salatka, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Kekytė, Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa, Židikų seniūnė Skirmutė Flemingienė.

Kalbėta apie Lietuvos automobilių kelių direkcijai ir seniūnijai priklausančių gatvių ir kelių remontą, jų priežiūrą, greideriavimo kokybę, miškininkų, ūkininkų, medžiotojų technikos gadinamus kelius, atsakomybę už tai. Išsakyti pageidavimai dėl eismo saugumo, pėsčiųjų perėjų įrengimo.

Susirinkusieji taip pat kėlė problemą dėl Ukrinuose tiekiamo geriamojo vandens prastos kokybės – aiškinamasi, kokios to priežastys, tvarkoma, bet vandens kokybė negerėja.

Klausta dėl buvusios Ukrinų mokyklos pastato likimo, sporto salės, Židikų kultūros centro, koplyčios remonto. Diskutuota apie kapinių priežiūrą. Pikeliškiai išsakė pageidavimą, kad vadovai atvyktų ir susitiktų atskirai su Pikelių gyventojais.

Kitas susitikimas rytoj, lapkričio 21 d., 17.30 val. Laižuvos kultūros centre (Dariaus ir Girėno g. 20).