Mažeikių rajono savivaldybės parama – profesionaliajam krepšiniui

kylie-osullivan-BfaBLVCBTI8-unsplash (1)
Mažeikiai
Unsplash.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Mažeikių rajono savivaldybės inf.

Mažeikių rajono savivaldybė, palaikydama Mažeikių krepšinio komandą, šį sezoną žaidžiančią Lietuvos krepšinio lygoje, teikia visokeriopą paramą: skirta lėšų iš Mažeikių rajono savivaldybės biudžeto, organizuotas žaidėjų ir sirgalių nemokamas pavėžėjimas į rungtynes, už simbolinę kainą išnuomotas sporto kompleksas.

Savivaldybės tarybos posėdyje pritarta sprendimui skirti krepšinio klubo Mažeikių „Mažeikiai“ komandai „M Basket-DELAMODE“ finansinę paramą – ketvirtį milijono eurų. Iš viso profesionaliajam krepšiniui šiemet skirta 350 tūkst. Eur. 

Taip pat Savivaldybė kartu su UAB „Mažeikių autobusų parkas“ dovanoja nemokamas keliones į visas rungtynes komandai ir suteikia galimybę sirgaliams nemokamai keliauti autobusu į namų rungtynes Telšių arenoje. Norintiesiems važiuoti autobusu perkant bilietą reikia pavirtinti, kad važiuos autobusu, paspaudus šią nuorodą – https://kakava.lt/renginys/sirgaliu-autobusas-mazeikiai-telsiai/6833/11593?fbclid=IwAR2f8GUZLOlWiu6Bx47Tyxg-U69TfDZKg9ORXLS4Q4yL24zke5i9APtXbbM. Pirmą kartą sirgaliai į mažeikiškių rungtynes su Jonavos komanda nemokamai važiavo rugsėjo 23 d.

Tai ne vienintelės Savivaldybės teikiamos paramos priemonės – krepšinio klubui už simbolinį 1 Eur per mėnesį nuomos mokestį 10 m. išnuomotas Savivaldybei nuosavybės teise priklausantis sporto kompleksas adresu: Strazdelio g. 1, Mažeikiai, kurį rekonstravus klubas turėtų LKL varžyboms ir treniruotėms tinkamą salę.