Mažeikių rajono savivaldybės kandidatų į merus debatai: kokią Mažeikių rajono viziją kandidatai mato po dešimties metų?

Mažeikiai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Pirmadienį Mažeikių kultūros centre vyko kandidatų į merus debatai, kuriuose dalyvavo Rūta Matulaitienė (Lietuvos socialdemokratų partija) ir Linas Memys (Lietuvos žaliųjų partija).

Debatus moderavo LRT radijo žurnalistas Edvardas Kubilius.

Debatų pradžioje buvo paprašyta kandidatų į merus pademonstruoti savo anglų kalbos žinias, kadangi abu buvo nurodę, kad šią kalbą moka, tačiau angliškai neprabilo nei vienas kandidatas.

Taip pat kandidatų buvo paprašyta įvardyti vienas kito stipriąsias savybes.

Neišvengta klausimo ir apie tai, su kuo kandidatai dirbtų koalicijoje, kaip kandidatai formuotų savo politinę komandą.

Į debatus susirinkę žiūrovai domėjosi ir situacija dėl TAU (trečiojo amžiaus universiteto) finansavimo, patalpų išsaugojimo, klausta ir apie Savivaldybės vadovų bendravimą su jaunimu.

Vienas iš debatus stebėjusių žmonių klausė, ar pasikeitus valdžiai bus viešai skelbiamos administracijos direktoriaus ir jo pavaduotojų darbotvarkės, nes dabar ši informacija nėra pateikiama.

Kandidatams į merus daug klausimų turėjo ir į Mažeikių kultūros centrą susirinkę žmonės: vėl neišvengta klausimų apie politinės komandos formavimą ir kam atitektų svarbūs postai Savivaldybėje, kalbėta apie energetiką, apie Mažeikių rajono savivaldybės ryšį su centrine valdžia, korupciją, apie Sporto komplekso statybas. 

Politinės diskusijos tarp kandidatų kilo ir dėl gatvių, kiemų remontų.

Visą vaizdo įrašą galite pažiūrėti čia: