Mažeikiškį nužudę ir įkalčius bandę slėpti vyrai stos prieš teismą

tingey-injury-law-firm-ycdpu73kgsc-unsplash
Mažeikiai
Unsplash.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Teismui perduota byla ją bylą, kurioje nužudymu kaltinami du 32-ejų mažeikiškiai. Vienas jų taip pat kaltinamas turto sugadinimu, o kitas – neteisėtu disponavimu psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Abu vyrai jau ne kartą teisti, praneša Prokuratūra.

Tyrimo duomenimis, vyro ėmė ieškoti sesuo, parą laiko negalėdama su juo susisiekti. Vyras buvo rastas po 4 dienų nuo jo dingimo vieno Mažeikiuose esančio gyvenamojo namo kieme.
 
Atliekant ikiteisminį tyrimą paaiškėjo, kad minėtame name girtuokliaujantys vyrai susiginčijo ir, manoma, mirtinai sumušė pažįstamą. Įtariama, kad norėdami paslėpti padarytą nusikaltimą, kaltinamieji užkasė nužudytojo kūną namo kieme.
 
Sulaikius įtariamuosius, pas vieną jų buvo rastas nedidelis kiekis psichotropinių medžiagų. Antrasis mažeikiškis kaltinamas kitu nusikaltimu – dar praėjusių metų gegužę, įtariama, padegė pažįstamo asmens buto duris viename Mažeikiuose esančių daugiabučių.
 
Vienas kaltinamųjų kaltę pripažįsta, o kitas neigia. Baudžiamasis kodeksas už šiuos nusikaltimus numato laisvės atėmimą nuo 7 iki 15 metų.
 
Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Šiaulių apygardos teismui.