„Maxima“ Anykščiuose atidarė naują parduotuvę

20210409IGPhoto0037
Anykščiai
BNS/Fotobanko nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Prekybos tinklas „Maxima“ antradienį atidarė naują dviejų X parduotuvę Anykščiuose, adresu Kalno g. 6.

Pasak „Maximos“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento direktorės Indrės Trakimaitės-Šeškuvienės, tai bus trečioji „Maximos“ parduotuvė Lietuvoje, kurios klientai galės naudotis naujos kartos savitarnos kasomis.

Šį rudenį naujas savitarnos sprendimas įdiegtas vienoje iš sostinės parduotuvių, praėjusią savaitę po rekonstrukcijos atidarytoje vienoje iš Panevėžio parduotuvių, o nuo šios savaitės daug erdvesnės, patogesnės pirkėjui kasos lauks ir naujoje tinklo parduotuvėje.

Šalia naujos parduotuvės „Maxima“ įrengtos devynios elektromobilių įkrovimo stotelės, kuriose pirkėjai galės krauti net 18 elektromobilių vienu metu.

Pirkėjus parduotuvėje aptarnaus ir iškilusius klausimus padės spręsti net 60 anykštėnų, iš kurių net 25 darbuotojai prekybos tinkle „Maxima“ dirba ilgiau nei 10 metų.

Bendras parduotuvės plotas 3376 kv. m, iš kurio dviejų X „Maximai“ skirta 1669 kv. m, kartu po vienu stogu pirkėjų patogumui veiks ir „Eurovaistinė“, picerija „Trolių pica“, zooprekių, kosmetikos, tabako gaminių ir gėlių parduotuvės.

Skaitykite savo miesto naujienas!