Matuizų humoro grupė „MTV“ su galinga juoko banga paminėjo savo 25-erių metų kūrybinės veiklos sukaktį

Varėna
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Varėnos rajono savivaldybė

Balandžio 1-ąją, Juokų dieną, gausus būrys žiūrovų susirinko į Matuizų kultūros centre vykusią respublikinę humoro grupių šventę „Juokucis“, skirtą Matuizų humoro grupės „MTV“ 25-osioms kūrybinės veiklos metinėms.

Matuizų „MTV“ gimtadienio šventėje dalyvavo „Sprandžina“ iš Šeduvos (vadovė Izolina Stanulienė), „Kanapis“ iš Nevarėnų (vadovas Albinas Šmukšta), „Bobų radijas“ iš Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė), „Spanguoė“ iš Marcinkonių (vadovė Rimutė Avižinienė), humoristas Vaclovas Vičius, o renginį vedė nuotaikingieji Juozapas (Jonas Bajoriūnas) ir Rakalia (Janina Samulionienė).

Matuizų humoro grupė „MTV“ (Matuizų televizija) susikūrė 1997 metais. Jos vadovė – energingoji, kūrybiškoji Irena Čeplikienė. Per 25-erius metus kolektyvas nuveikė išties daug: dalyvavo įvairiose respublikinėse juoko šventėse, konkursuose, Varėnos rajono renginiuose, Matuizų kaimo šventėse. Kiekvienais metais Varėnos kultūros centro Matuizų filiale organizuojama respublikinė humoro grupių šventė „Juokucis“, kurioje dalyvauja humoro grupės iš įvairių Lietuvos kampelių. 2016 metais humoro grupė dalyvavo LRT laidoje „Humoro lyga“ ir tapo jos nugalėtoja.

Šventinį vakarą sveikinimų ir gražių padėkos žodžių netrūko visai „MTV“ komandai. Su gražia humoro kolektyvo sukaktimi I. Čeplikienę sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Juozas Baublys, linkėdamas ir toliau savo puikia vaidyba, originaliais scenarijais ir šmaikštumu džiuginti žiūrovus bei dovanoti jiems pačias geriausias emocijas.

Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas taip pat negailėjo gražių žodžių mūsų rajoną garsinančiai humoro grupei: „Nuoširdžiai sveikiname Matuizų „MTV“ kolektyvą ir jo vadovę Ireną Čeplikienę, buvusius ir esamus humoro grupės narius su gražia sukaktimi. Dėkojame už ilgus metus skleidžiamą gerą nuotaiką, už dzūkiškos tarmės puoselėjimą ir už Varėnos krašto garsinimą. Linkime, kad jus ir toliau lydėtų humoro jausmas bei neišsenkantis kūrybiškumas“.

Kolektyvą su jubiliejumi pasveikino ir Varėnos kultūros centro direktorė Jurgita Keršienė, Matuizų seniūnijos seniūnas Mindaugas Matuiza, bendruomenės nariai bei gausus būrys draugų.

Matuizų humoro grupės „MTV“ vadovė I. Čeplikienė teigė, kad visas šis laikas tiesiog praskriejo, palikdamas linksmų istorijų ir mielų prisiminimų.

„25-eri metai – didelė patirtis, juoko žanrui tai yra labai daug. Per tą laiką įvyko šimtai koncertų, įvairiausių pasirodymų, TV projektas – tai atima daug energijos, o kur dar sugebėjimas sukurti nuotaikingas programas, norint išsilaikyti tarp geriausiųjų…Jau trijų kolektyvų išvis nebeliko, nėra tarp gyvųjų…Po truputį humoro žanras eina į poilsį, nors ką gali žinoti, gal atsiras jauna karta?“, – pažymėjo vadovė.

I.Čeplikienė pasidžiaugė, kad kolektyvas dar sugeba prajuokinti žiūrovus, o tai reiškia, jog dar ne pabaiga: „Žiūrovai pasiilgę, ištroškę pasijuokti ir atsipalaiduoti, juk juokas vitaminas nuo visų ligų. Dar kartą dėkoju „MTV“ fanams, draugams, bendražygiams, kurie buvo kartu ir kūrė šventinę renginio nuotaiką“.