Maskvoje paskelbtas antiteroristinės operacijos režimas

Pasaulis
BNS/Fotobanko nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Rusija šeštadienį paskelbė antiteroristinės operacijos režimą Maskvoje ir Maskvos regione, privačios samdinių bendrovės „Wagner' vadovui pažadėjus nuversti Rusijos karinę vadovybę ir pareiškus, kad jis kontroliuoja svarbų kariuomenės štabą šalies pietuose.

„Siekiant užkirsti kelią galimiems teroro aktams Maskvos miesto ir Maskvos regiono teritorijoje nustatytas antiteroristinės operacijos režimas“, – sakoma Rusijos naujienų agentūrų cituojamame šalies antiteroristinio komiteto pareiškime.

Pranešimas pasirodė „Wagner“ vadovui Jevgenijui Prigožinui pareiškus, kad jis yra kariuomenės būstinėje Rostove prie Dono ir kad jo kovotojai kontroliuoja šio Rusijos pietinio miesto karinius objektus, įskaitant aerodromą.

Rusija taip pat paskelbė antiteroristinę operaciją pietiniame Voronežo regione, į kurį, kaip sakoma kai kuriuose pranešimuose, taip pat judėjo „Wagner“ samdiniai.

Maskvos meras Sergejus Sobjaninas sakė, kad šia priemone „siekiama stiprinti saugumą“, ir nurodė, kad gatvėse vykdoma papildoma kontrolė, sostinėje gali būti apriboti masiniai renginiai.

„Prašom supratingai vertinti priimtas priemones“, – socialinėje žiniasklaidoje maskviečiams sakė meras.

Maskvos transporto departamentas nurodė, kad gali vėluoti iš sostinės pietinėmis kryptimis vykstantys autobusai.

Daugiau naujienų skaitykite Etaplius.lt