Marijampolietis bus teisiamas dėl psichotropinių medžiagų platinimo nepilnamečiui

444178342c5f05c8b3af57216e844c9b811740a5
Marijampolė
Pexels.com nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Kauno apygardos prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl neteisėto disponavimo psichotropinėmis medžiagomis ir jų platinimo nepilnamečiui pareikšti 20-ties metų jaunuoliui.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, šių metų vasarį 20-metis marijampolietis, laiptinėje prie savo gyvenamosios vietos, neteisėtai pardavė nepilnamečiui apie 12 gramų skysčio, kuriame buvo psichotropinių medžiagų – sintetinio kanabinoido. Tą pačią dieną policijos pareigūnai pas minėtą jaunuolį gyvenamoje vietoje atliko kratą.

Bylos duomenimis, policijos pareigūnai kaltinamojo namuose rado apie 33 gramus skysčio, kurį turėdamas tikslą parduoti ar kitaip platinti jaunuolis laikė savo gyvenamoje vietoje.

Marijampoliečiui pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti bei dėl narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimo nepilnamečiams.

Taip pat kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti pareikšti ir nepilnamečiui.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apygardos teismui.