Marijampoliečius žavėjo trečiasis istorinių šokių festivalis

386074407_704394235055887_8124495122516145960_n
Marijampolė
Tomo Kluonio nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybė

Marijampolėje vyko jau trečiasis istorinių šokių festivalis, kuris šiemet ir kolektyvus, ir žiūrovus pakvietė į „Arbatėlę pas grafienę Butlerienę“.

Nuostabią šokio šventę sukūrė ir įspūdinga  renginio vizualizacija, ir spalvingi kolektyvų pasirodymai: „Keliaujantys šimtmečių šokiai" nuo Veliuonos iki viduramžių, kuriuos dovanojo  istorinio šokio kolektyvas „Saltare Festum" (vadovė Irma Svetlauskienė), Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos istorinio šokio kolektyvo „Fioretti“ (vadovė Živilė Antanavičienė, renesanso programa ir Rietavo Mykolo Kleopo Polonezo kolektyvo (vadovė Rima Pleškienė) romantizmo šokiai bei marijampoliečių, Marijampolės kolegijos istorinių šokių studijos „Reverence“ (vadovė Daina Misiukevičienė,) teatralizuota Baroko kontradansų vakaro programa mename Kvietiškio dvare.

Įvairių epochų šokių žavesį dovanojusio renginio dalyvius ir istorinio šokio gerbėjus pasveikino Marijampolės savivaldybės tarybos narys Romualdas Makauskas, kuris padėkojo už sukurtą nuostabią  šokio šventę ir įteikė Mero padėkos raštus kolektyvams ir festivalio organizatorei Vidai Mickuvienei. 

Nepakartojamo žavesio, intrigos ir žaismingumo festivaliui pažėrė Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas Egidijus Bavikinas, kuris jau ne pirmą kartą savo nuostabiu vokalu suteikia festivaliui ypatingo skambesio.

Trečiasis istorinių šokių festivalis „Arbatėlė pas grafienę Butlerienę“ Marijampolės kultūros centre sulaukė ypatingos gausos žiūrovų, kurie negalėjo aplodismentų, nuostabiais rūbais išskirtinius įvairių epochų šokius pristačiusiems kolektyvams.