Sportas2024 m. Liepos 11 d. 15:47

Marijampolės „Torpedos“ klubo plaukikai iš Europos čempionato grįžo su sidabro medaliu

Marijampolė

Etaplius.LTŠaltinis: Marijampolės savivaldybė

309015

Su sidabro medaliu sugrįžo Marijampolės klubo „TORPEDOS“ nariai iš Europos plaukimo meistrų čempionato, vykusio Serbijoje.

Sidabro medalį iškovojo Vilmantas Krasauskas, plaukdamas 200 m laisvu stiliumi, 60-64 metų amžiaus grupėje. Taip pat dvi ketvirtas vietas užėmė 100 m ir 400 m laisvu stiliumi rungtyse, o plaukdamas atvirame vandenyje 1500 m buvo šeštas.

Šauniai pasirodė ir kiti klubo nariai: Aldona Mažėtienė (amž. grupė 75-79 m) 50 m nugara buvo ketvirta. Vytautas Šatas (amž. grupė 70-74 m) 200 m laisvu stiliumi ketvirtas, 100 m laisvu stiliumi penktas ir 50 m laisvu stiliumi septintas. Jūratė Pranckevičienė (amž. grupė 45-49 m) startavo dviejuose nuotoliuose: 50 m ir 100 m laisvu stiliumi, kur atitinkamai užėmė 15 ir 12 vietas.

Už sudarytas pasiruošimo varžyboms sąlygas klubas dėkojo Marijampolės savivaldybės merui Povilui Isodai ir Marijampolės sporto centro direktoriui Karoliui Baužai.