Marijampolės sportininkų pasiekimai džiugina kraštiečius

Marijampolė

Reporteris EditaŠaltinis: Etaplius.lt

197726

Šį mėnesį jau vyko nemažai varžybų, kuriose pasižymėjo ir Marijampolės sportininkai.

Foto galerija:

LENGVOJI ATLETIKA

Gruodžio 12 d. Fingale (Airija) vyko 27-as Europos kroso čempionatas. Čempionate Lietuvą atstovavo 10 bėgikų delegacija, tarp kurių ir Giedrius Valinčius. Lietuviams šiose kroso varžybose nepavyko iškovoti prizinių vietų. Džiaugiamės Giedriaus Valinčiaus rezultatu, kuris tarp lietuvių vyrų (U23) 8 km distancijoje buvo geriausias (rez. 26:00). Sportininko treneris – Vladas Komisaraitis.

GRAIKŲ-ROMĖNŲ IMTYNĖS

Gruodžio 11–12 d. Marijampolės sporto centro sportininkai dalyvavo tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre, kurį organizavo Lenkijos sporto klubas „Sobieski“. Marijampoliečiai turnyre iškovojo du sidabro medalius – Kernius Kurmelevičius (52 kg) ir Emilis Neverauskas (48 kg). Sportininkus treniruoja Karolis Čiupkevičius.

BOKSAS

Gruodžio pirmąjį savaitgalį Marijampolės sporto centre vyko Marijampolės savivaldybės bokso atviras čempionatas, kuriame dalyvavo net 121 sportininkas iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Tauragės, Šilutės, Pasvalio ir Kalvarijos. Po dvi dienas trukusių bokso dvikovų paaiškėjo stipriausieji boksininkai. Marijampolės atstovai skirtingose svorio kategorijose iškovojo 23 medalius (9 aukso, 5 sidabro, 9 bronzos).

Nugalėtojais tapo: Mantas Kavaliauskas, Karlas Brazaitis, Tautvydas Montvila, Augustas Jurkevičius, Titas Grigaitis, Rojus Brazaitis, Gustas Uleckas, Rytis Lazdauskas, Justas Jočius.

2-ąsias vietas iškovojo: Vytautas Žiemys, Gabija Novogrodskytė, Kristupas Norkus, Henrikas Kuniauskas, Matas Rybelis.

3-ųjų vietų laimėtojai: Domas Petrauskas, Armandas Mežorinas, Adomas Janulis, Enrikas Luščikauskas, Gerardas Juraitis, Kajus Kiškis, Paulius Pnkretjevas, Arnas Mikelionis, Paulius Lopėčius.

Sportininkus treniruoja Viktoras Grinevičius ir Kazimieras Daknys.