Marijampolės sporto centro imtynininkų pergalės

Marijampolė

Marijampolės savivaldybės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: MSC informacija

256873

Sausio 15 dieną, Klaipėdoje vyko atviras Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame dalyvavo ir Marijampolės sporto centro imtynininkai ir imtynininkės.

Nugalėtojais ir prizininkais tapo:

Aukso medalį iškovojo Vilius Adomavičius (svorio kategorija 60 kg);

Sidabro medalį iškovojo Enrikas Jokymas (svorio kategorija 55 kg);

Bronzos medalius iškovojo: Vilius Savickas (svorio kategorija 72 kg) ir Benas Mickevičius (svorio kategorija 77 kg).

Sausio 11 dieną Kaune vyko atviras jaunučių lengvosios atletikos čempionatas, kuriame startavo Marijampolės sporto centro lengvaatlečiai. Šios varžybos buvo paskutinis „pasitikrinimas“ prieš Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatą, kuris vyks vasario 21 dieną Panevėžyje.

Nugalėtojai ir prizininkai:

Aukso medalis - Andrėja Zigmantaitė 600 m distancija, rez. 1.44,37 sek (tr. V.Komisaraitis).

Sidabro medalis - Airidas Simanavičius, 2000 m distancija, rez. 7.03,22 sek (tr. V.Komisaraitis).

Sidabro medalis - Gustas Černius, trišuolio rungtis, rez. 10,68 m (tr. G.Janušauskas).

Sidabro medalis - Aistė Cėplaitė, trišuolio rungtis, rez. 9,62 m (tr. G.Janušauskas).

Bronzos medalis - Urtė Ivancovaitė, šuolio į tolį rungtis, rez. 4,82 m (tr. G.Janušauskas, V.Komisaraitis).

Sausio 15 dieną Vilniuje vyko atviros Sostinės sporto centro baidarių ir kanojų irkluotojų bendro fizinio pasirengimo varžybos. Varžybose dėl medalių kovojo 80 irkluotojų iš Vilniaus, Elektrėnų, Trakų ir Marijampolės sporto centro.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai:

Bronzos medalį, jaunių amžiaus grupėje, iškovojo DOMANTAS KATILIUS.

Sidabro medalį, jaunučių amžiaus grupėje, iškovojo SKAIVA GUDELEVIČIŪTĖ, o bronzos – MILĖ JANKAUSKAITĖ.

Du sidabro medalius, vaikų amžiaus grupėje, iškovojo: ADOMAS MIGLINAS ir SOFIJA ALEKSIEIEVA.

Tarptautinėse moksleivių dziudo varžybose, skirtose ANTANO STASIO BUBNELIO atminimo taurei laimėti, dalyvavo ir Marijampolės sporto centro sportininkai.

Aukso medalį iškovojo Matas Afanasenka (svorio kategorija 50 kg) ir Erikas Žaltauskas (svorio kategorija +81 kg);

Sidabro medalį iškovojo Snieguolė Petruškevičiūtė (svorio kategorija +70 kg);

Bronzos - Gediminas Šachovas (svorio kategorija 38 kg);

Armandas Kobelskas (svorio kategorija 60 kg) puikiai kovojo, bet pralaimėjo kovą dėl trečios vietos.