Baltijos šalių kroso čempionate – ir marijampoliečių pasiekimai

Marijampolė

Etaplius.lt BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

193548

Spalio 30 d., Palangos botanikos parke vyko pirmasis Baltijos šalių kroso čempionatas, bei Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės finalinis VI etapas. Baltijos čempionatą laimėjo Latvija (154 tšk.), antroje vietoje – Estija (101 tšk.), šeimininkai liko treti (95 tšk.). Prie Lietuvos rinktinės rezultato svariai prisidėjo trys Marijampolės sporto centro Vlado Komisaraičio auklėtiniai: Danielis Bendaravičius (U16), Airidas Bendaravičius (U18) ir Evaldas Gustaitis (vyrų gr.). Airidas Bendaravičius 4 km distancijoje tarp jaunių iškovojo 3-ąją vietą.

Šeštame kroso taurės etape didelių netikėtumų nebuvo – savo amžiaus grupėse nugalėtojais tapo Airidas Bendaravičius ir Airidas Simanavičius, Adrijus Alminas (tr. Paulius Bieliūnas) buvo 3-as tarp jaunuolių, o Evaldas Gustaitis iškovojo 3-ąją vietą tarp suaugusiųjų sportininkų. Lietuvos kroso taurės šeštą etapą komandinėje įskaitoje tarp rajonų laimėjo Marijampolė, kuri tapo 2021 m. LLA kroso taurės nugalėtoja aplenkusi Šiaulių r. ir Kelmės sportininkų komandas.

Susumavus šešių etapų rezultatus 2021 metų Lietuvos kroso taurės nugalėtojais asmeninėse įskaitose tapo: Airidas Bendaravičius (jauniai), Airidas Simanavičius (vaikai). Puikius rezultatus šį sezoną pademonstravo ir labai arti prizinių vietų buvo šie sportininkai: Andrėja Zigmantaitė (mergaitės) 4-oji vieta, Danielis Bendaravičius (jaunučiai) 4-oji vieta, Evaldas Gustaitis (vyrai) 4-oji vieta ir Paulius Bieliūnas (vyrai) 6-oji vieta. Paskutiniąjame kroso taurės etape estafetinio bėgimo 4x500m rungtyje Marijampolės komanda iškovojo 2-ąją vietą. Sportininkus treniruoja Vladas Komisaraitis.

Puikius rezultatus JAV kroso varžybose demonstruoja Giedrius Valinčius. JAV studentų kroso sezonas artėja į pabaigą. Savaitgalį Riverside Western Athletics čempionate sėkmingai startavo marijampolietis Giedrius Valinčius šiuo metu studijuojantis Kalifornijos Baptistų universitete (CBU). Giedrius Valinčius vakarų konferencijos čempionate iškovojo 3-čią vietą 8 km nuotolyje. Sportininko treneris Vladas Komisaraitis.