Marijampolės socialinės pagalbos centrui – naujas mikroautobusas

Marijampolė
Marijampolės savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybė

Marijampolės socialinės pagalbos centras organizuoja transporto paslaugų teikimą socialiai pažeidžiamiems Marijampolės savivaldybės gyventojams bei įstaigos klientams: neįgaliesiems, senyvo amžiaus asmenims, šeimoms, patekusioms į krizines situacijas ir dienos socialinės priežiūros paslaugas gaunantiems vaikams.

Stebimas nuolat augantis transporto paslaugų poreikis: skaičiuojama, kad 2022 metais šių paslaugų suteikta 8772 kartus.

Pasak Marijampolės savivaldybės vicemero Artūro Visockio: „svarbu, kad kuo daugiau gyventojų prireikus galėtų pasinaudoti įstaigos teikiamomis transporto paslaugomis, todėl Marijampolės savivaldybė skyrė lėšų, kad Socialinės pagalbos centras galėtų įsigyti patikimą ir naują mikroautobusą. Įstaiga turi transporto priemonių, pritaikytų vežti judėjimo negalią turinčius žmones, tačiau labai trūko transporto priemonės kitoms tikslinėms grupėms“.

Kartu su Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininku Alvydu Kirkliausku apžiūrėjęs naują pirkinį vicemeras sakė, kad mikroautobusas išties pagelbės Socialinės pagalbos centro klientams saugiau pasiekti kelionės tikslą, o ir darbuotojams bus kur kas patogiau, nes nebereikės eikvoti laiko sprendžiant transporto priemonės gedimus.