Marijampolės socialinės pagalbos centro Globos centras sukvietė globėjus ir jų globojamus vaikus į tradicinį kalėdinį renginį

408778876_744005681094742_8632313516963280760_n
Marijampolė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybė

Pasitinkant gražiausias metų šventes, Marijampolės socialinės pagalbos centro Globos centras sukvietė globėjus ir jų globojamus vaikus į tradicinį kalėdinį renginį Marijampolės kultūros centro mažojoje salėje. Šventėje netrūko geros nuotaikos, dainų, žaidimų bei sveikinimų ir linkėjimų.

Šventės metu susirinkusioms globėjų šeimoms šiltus sveikinimus skyrė Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis, Savivaldybės tarybos Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas, Marijampolės socialinės pagalbos centro direktorė Vilma Ratkevičienė, kurie dėkojo globėjams už įsipareigojimą globoti ir dalintis meile su savo globotiniais, išreiškė dėkingumą už jų indėlį į vietinės bendruomenės gerovę ir socialinį vystymąsi ir linkėjo šiltų bei jaukių artėjančių švenčių.

„Nuoširdžiai dėkoju Marijampolės socialinės pagalbos centro Globos centrui už šį nuostabų, jau tradiciniu tapusį renginį, kuris mus visus suburia ir sukuria tokią šventišką nuotaiką. Taip pat atskirų sveikinimų ir didžiulės pagarbos nusipelnė mūsų savivaldybės globėjai už savo dideles širdis, pasiaukojimą ir meilę, kurią kasdieną dovanojate vaikams. Esate pavyzdys visuomenei, kadangi jūs suteikiate pagalbą tiems, kuriems labiausiai jos reikia. Visiems linkiu jaukių bei gražių švenčių pasitikimo“, – kalbėjo Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Ši tradicinė šventė vyko Marijampolės kultūros centro mažojoje salėje, o smagią kalėdinę nuotaiką kūrė nuotaikingas ir žaismingas dainininkų kolektyvas „Kotita“. Jaunosios scenos žvaigždutės gražiomis dainomis bei šokiais džiugino renginio dalyvius.

Renginyje netrūko gerų emocijų, vaikučiams nuostabą ir džiaugsmą kėlė atvykęs Kalėdų senelis, kuris susirinkusiuosius pradžiugino smagiais žaidimais, dainomis bei, žinoma, dovanomis!

Prie šventinės nuotaikos kūrimo prisidėjo ir Marijampolės socialinės pagalbos centro Globos centro darbuotojos šiltai bendraudamos su globėjais ir vaikais bei kartu su Kalėdų seneliu išdalinusios kalėdines dovanas suteikusias vaikams dar daugiau džiaugsmo ir Kalėdinės dvasios.