Marijampolės savivaldybės delegacija domėjosi Ukmergės rajono švietimo sistema

394024944_714487010713276_3069369622860162990_n
Marijampolė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybė

Kasmet Marijampolės švietimo centras organizuoja vizitus į kitas savivaldybes, kurie padeda pasisemti gerosios patirties švietimo srityje. Šiemet švietimo įstaigų vadovai kartu su Marijampolės savivaldybės vicemere Agne Pavelčikiene bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus komanda vyko į Ukmergę.

Susitikimo metu apie švietimo sistemą kalbėjo ir  pranešimą „Kaitos sąlygos (į)kvepia“ skaitė Ukmergės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas. Vėliau marijampoliečiai aplankė gimnazijas, progimnazijas bei vaikų darželius.

Pasak A. Pavelčikienės, vizito tikslas buvo susipažinti su Ukmergės rajono mokyklų tinklo pertvarka bei ugdymo procese diegiamomis naujovėmis: „Jau kuris laikas Marijampolės savivaldybėje siekiame, kad mūsų vaikai lankytų gerai subalansuotas, patogias, saugias ir šiuolaikiškas ugdymo įstaigas. Su kolegomis iš Ukmergės aptarėme jų savivaldybės patirtį vykdant švietimo įstaigų tinklo pertvarką ir galima pasidžiaugti, kad esame tikrai pažengę šioje srityje. Labai  naudinga buvo pamatyti ir šios savivaldybės mokyklas bei vaikų darželius, apžiūrėti, kokius sprendimus ukmergiškiai yra pritaikę ugdymo įstaigose. Kartu vykę mūsų savivaldybės ugdymo įstaigų vadovai patys galėjo pamatyti čia įdiegtas inovacijas ir naujoves bei pasisemti idėjų, kaip dar labiau patobulinti mūsų mokyklas. Savo ruožtu pakvietėme ukmergiškius apsilankyti Marijampolėje“.