Marijampolės ir Vilkaviškio rajonuose rasti sprogmenys

rodyti-2
Marijampolė
Dainiaus Labučio nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Šeštadienį Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui (PAGD) pranešta apie galimai rastus sprogmenis trijose šalies savivaldybėse.

PAGD duomenimis, apie 10.38 val. gautas policijos pranešimas, kad Marijampolės savivaldybėje, Gavaltuvos kaime, Purienų gatvėje, laukuose, rastas sprogmuo. Įvestas planas „Skydas“. Budėta, kol atvyko išminuotojai ir 50 mm minosvaidžio sviedinį išsivežė sunaikinti.
 
Tą pačią dieną apie 10.14 gautas pranešimas, kad Vilkaviškio rajone, Vilkupių kaime, Kaštonų gatvėje, laukuose rastas sprogmuo. Taip pat buvo įvestas planas „Skydas“ ir budėta, kol atvyko išminuotojai bei 210 mm artilerijos sviedinį išsivežė sunaikinti. Išminuotojai buvo palydėti iki Kazlų Rūdos karjero.
 
Dar vienas policijos pranešimas gautas apie 14.41. Anot PAGD, praneša, kad Vilkaviškio rajone, Vartų kaime, laukuose rastas sprogmuo. Įvestas planas „Skydas“. Budėta, kol atvyko išminuotojai ir 82 mm artilerijos sviedinį išsivežė sunaikinti.
 
PAGD duomenimis, šeštadienį apie 22 val. policijos praneša, kad įvestas planas „Skydas“. Budėta, kol atvyko Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai, tačiau sprogmuo rastas nebuvo.