Sportas2022 m. Lapkričio 14 d. 10:05

Marijampolėje vyko tradicinis mergaičių–moterų futbolo turnyras „Miss futbolistė“ 2022

Marijampolė

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT

251183

Marijampolės HIKVISION futbolo arenoje, rudenišką lapkričio 12 dieną, šeštadienį, jau penktą kartą šurmuliavo daugiau kaip 200 moterų ir mergaičių, neabejingų futbolui.

Šią gražią dieną tradiciškai praūžė moterų futbolo turnyras, į kurį sugužėjo 18 komandų iš visos Lietuvos, suskirstytų pogrupiais pagal amžių:

I pogrupis – 9 metų ir jaunesnės mergaitės,

II pogrupis – 10–12 metų mergaitės,

III pogrupis – 13–30 ir daugiau metų moterys.

Turnyre dalyvavo keturios komandos iš Vilniaus, trys komandos iš Kauno, dvi komandos iš Utenos, dvi komandos iš Klaipėdos, keturios komandos iš Marijampolės, viena komanda iš Šiaulių, viena iš Mažeikių ir Tauragės.

Turnyre buvo varžomasi 7 prieš 7 ir 5 prieš 5. Rugtynės vyko penkiose futbolo aikštelėse.

Vienu metu žaidė 10 komandų. Visos komandos savo pogrupiuose sužaidė po vienas rungtynes su kiekviena komanda. I ir II pogrupis žaidė 15 min, III pogrupis – 10 min.

Sužaidus visas rungtynes išaiškėjo, nugalėtos vietos.

I pogrupio rezultatas nebuvo fiksuojamas, mergaitės mėgavosi žaidimu, visoms atiteko atminimo medaliai.

II pogrupyje pirmą vietą užėmė komanda iš Kauno ,,FC Hegelmann’’. Antrą vietą užėmė ,,Marijampolės FC’’ komanda. Trečiają vietą iškovojo Jolitos Kličiūtės treniruojama ,,FK Aidas‘’ komanda.

III pogrupyje prizininkėmis tapo šios komandos: pirma vieta atiteko jungtinei Marijampolės–Vilkaviškio komandai ,,Šešupė-Mcity’’.

Antra vieta džiaugėsi Igno Tamašausko treniruojama komanda iš pajūrio – ,,Karys.lt’’.

Ir trečią vietą užėmė komanda iš sostinės ,,Fly ladies’’.

,,Mis futbolistė‘‘ 2022 turnyre tradiciškai moterys buvo apdovanotos įvairiomis dovanomis ir nominacijomis.

,,Miss nominacija’’ 2022 tapo šios moterys:

Diana Djačkova iš ,,Marijampolės FC’’, Veronika Levčenko iš ,,FK Jakai’’, Kristina Aliukaitė iš Tauragės SC MFK, Gintarė Juciuvienė iš ,,Karys.lt’’, Joana Baltušnikienė iš ,,Šešupė–Mcity’,’ Giedrė iš ,,JL Stars’’, Živilė iš ,,Fly Ladies’’ ir Justė Sinkevičiūtė iš FK Vilniaus ,,Margaritos’’ komandos.

Geriausiomis komandos žaidėjomis tapo: Ginatarė Juciuvienė, Dovilė Deskaitė, Anastasija Ivanova, Daria, Nika Tofan, Augustė Mikalauskytė, Sandra Kleinaitė; Marijampolės ekipoje geriausia komandos žaidėja tapo Eva Šalapen.

Geriausiomis turnyro vartininkėmis tapo: Ilona Birgelaitė iš Marijampolės FC ir Nika iš JL Stars komandos.

Turnyro rėmėjai: Marijampolės apskrities futbolo federacija su Mantu Babiansku, Marijampolės futbolo centras. Turnyrą tradiciškai remia ,,Inspira life’’ įkūrėja Šarūnė Petrošiūtė, www.inspira.lt, Diana Djačkova ir kiti.

Dalyvių sveikata rūpinosi seselė, Irena Saldūnaitė.

Organizatorė už pagalbą turnyre dėkoja Robertai Akelatieniai, Dianai Dječkovai, Mariui Buvidavičiui.

Teisėjams: Justinui Popierai, Tomui Miliauskui, Evaldui Grigaičiui, Airidui Uleckui, Dovydui Kazlauskui.

Tradicinį turnyrą organizavo: Marijampolės futbolo centro trenerė Viktorija Svirupskytė.