„Marijampolę menu, savo širdyje turiu“ parodos atidarymas „Draugystės“ bibliotekoje

crop_1200x900_dsc04931
Marijampolė
Marijampolės savivaldybės nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybė

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Draugystės „Draugystės“ padalinyje vyko Marijampolės vardo susigražinimo 35 metų jubiliejui skirtos parodos atidarymas. Marijampolės vaikų lopšelis-darželis „Šypsenėlė“ pristatė mažųjų marijampoliečių kurtus darbelius. Renginyje dalyvavo Marijampolės savivaldybės vicemerė Agnė Pavelčikienė, Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Nerijus Mašalaitis.

Parodos atidarymo metu lopšelio-darželio direktorė Valentina Pranckevičienė pristatė įspūdingus vaikų ir tėvelių kurtus rankdarbius, kurie visi skirti Marijampolei ir jos vardo susigrąžinimo svarbai paminėti. Išskirtiniai darbeliai žavėjo susirinkusiuosius, o mažieji ugdytiniai visus pradžiugino muzikine ir šokių programa.

„Labai džiugu matyti, mažieji marijampoliečiai yra ugdomi su patriotizmo ugnele ir istorinės svarbos suvokimu. Aš dar pati tuo metu būdama ne ką jaunesnė nei šie darželinukai, pamenu, koks svarbus momentas buvo Marijampolės vardo susigrąžinimas. Matau ir džiaugiuosi, jog šis svarbus istorinis faktas yra pristatoma ir jaunajai kartai, kuri apie to meto įvykius gali sužinoti tik iš nuotraukų ir pasakojimų. Ačiū lopšelio-darželio kolektyvui už istorinės atminties saugojimą ir tokį didelį indėlį į vaikų meninę išraišką“,– sakė Marijampolės savivaldybės vicemerė A. Pavelčikienė.

Kviečiame apsilankyti, paroda veiks iki kovo 13 d.