Marijampolė – Lietuvos jaunimo sostinė 2023: laukia išskirtiniai metai

Marijampolė
Marijampolės savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybė

Marijampolė – jaunatviškas ir gyvybingas miestas, todėl visai nenuostabu, kad būtent mums buvo patikėta įeiti į istoriją pirmą kartą Lietuvoje tampant jaunimo sostine.

Turėti šį titulą norėjo ne tik Marijampolė, bet ir kiti miestai, tačiau būtent mūsų kartu su Vladu Polevičiumi ir Aiste Rutkauskiene paruošta paraiška buvo įvertinta aukščiausiais balais dėl drąsių ir jautrių idėjų ir iniciatyvų tęstinumu.

„Jau pernai pradėjome pasiruošimo darbus, planavome ir dėliojome renginius bei iniciatyvas. Norime, kad visa Lietuva pamatytų kokį aktyvų ir nestokojantį iniciatyvų turime jaunimą, kuris moka ir bendrauti, ir bendradarbiauti. Lapkritį Marijampolėje vyko Jaunimo sostinės atidarymo renginys, kuriame dalyvavo ir gerą laiką turėjo šimtai jaunų žmonių iš visos šalies, o dabar norime supažindinti visus su planuojama šių metų programa, kuri dar tikrai nėra baigta ir nuolat pildysis įdomiais ir prasmingais renginiais“, – kalba Marijampolės savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė. 

Mero patarėja sako, kad šiais metais planuojama ir ne viena staigmena jaunimui ir taip pat kviečia visus, turinčius įdomių idėjų, kaip paminėti Jaunimo sostinės metus, savo siūlymus siųsti el. paštu komunikacija@marijampole.lt 

Renginių programa https://bit.ly/3XzTYYi