„Mamų unija“ pristatė kampaniją „Kandidatuoju į gyvenimą“: kviečia solidarizuotis su vėžiu sergančiais vaikais

photo_4572248
Lietuva
ELTA nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Ketvirtadienį „Mamų unija“ visuomenei pristatė viešinimo kampaniją „Kandidatuoju į gyvenimą“, kurios tikslas paraginti gyventojus solidarizuotis su vėžiu sergančiais vaikais.

Anot fondo „Mamų unija“ steigėjos Eglės Mėlinauskienės, idėją kampanijai sukūrė fondo globojami sergantys vaikai.

„Su vaikais kalbėjome apie jų norus, troškimus ir svajones, kuo jie planuoja ir trokšta būti užaugę. Jie pasidalino su mumis labai įvairiomis idėjomis – nuo medikų iki gaisrininkų, policininkų, ir žinoma, iki prezidento“, – pasakojo „Mamų unijos“ steigėja.

Šią kampaniją atidarė ūmine limfoblastine leukemija serganti penkerių metų Marija Tumasonytė, kuri Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) simboliškai įteikė pareikštinius dokumentus dalyvauti 2059 metų prezidento rinkimuose.

E. Mėlinauskienė pažymėjo, kad fondas onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams padeda jau 15 metų ir toliau siekia sudaryti kuo geresnes sąlygas jiems pasveikti.

„Labai norime ir kviečiame visuomenę prisidėti, kad vaikai galėtų kaip įmanoma geriau sveikti. Ir mes stengiamės daryti viską, kad kiekviena jų diena būtų gražesnė ir geresnė“, – sakė „Mamų unijos“ įkūrėja.

„Net neabejoju, kad Marija yra pats geriausias pasirinkimas 2059 m. prezidento rinkimuose. Aš manau, kad mes padėsime jai kovoti su jos liga ir siekti užsibrėžto tikslo“, – pridūrė ji ir pažymėjo, kad šie vaikai, kaip Marija, užkrečia viltimi ir tikėjimu.