M. Vitulskis – apie linksmą nutikimą vaikų mokykloje: viską atskleidė netikėtas mokytojos skambutis

4
Lietuva
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Tenoras Merūnas Vitulskis gali pasidžiaugti ne tik puikia karjera, bet ir nuostabia šeima, o tai, kaip paaiškės šio trečiadienio TV3 laidoje „Gero vakaro šou“, operos solistų pasaulyje yra gana retas reiškinys. Ir vis dėlto panašu, kad Merūnas turi viską, o apie intriguojančius savo nuotykius užsienyje bei tai, kokių išdaigų vaikai iškrečia grįžus namo, jis šį vakarą papasakos ir visiems laidos žiūrovams.

Visai neseniai Merūnas net pusantro mėnesio praleido Dublino teatre. Tiesa, išvyka į Dubliną iš tiesų buvo numatyta daug anksčiau.  

„Jau labai seniai turėjau kontraktą Airijos nacionaliniame operos ir baleto teatre, tačiau dėl pandemijos viskas į priekį pasistūmė net per 2-3 metus. Tai visada yra didžiulė atsakomybė – išgyveni, kad teisingai ir gražiai atstovautum savo šalį“, – pasakos jis apie iššūkius svetur.

Tiesa, ši išvyka buvo pažymėta ir nekasdienių įvykių – neabejotina, kad patirtis Dubline Merūno atmintyje išliks dar ilgam... Žinomas vyras prisimins, kad antrojo spektaklio metu teatre iš niekur atsirado tiek dūmų, jog visiems kilo tik vienintelė mintis – pastatas dega! O kas dėl to kaltas iš tiesų, sužinosite laidoje. „Aplink teatrą tvyrojo ramybė, tačiau, kai iš jo išėjome, prie mano akių į policijos mašiną įmetė degančią dėžę…“ – šokiruojančius įvykius nupasakos Merūnas.

Per visą šį laiką, kol dirbo Dubline, M. Vitulskis pripažins nė karto negrįžęs namo atgal į Lietuvą. Su tuo susitaikyti ypač sunku buvo Merūno vaikams – dviem sūnums. Kaip prisimins tenoras, išvydę jį oro uoste, vaikai iš laimės net virpėjo!

„Aš nesu išimtis – daug lietuvių keliauja, ir net ilgesniam laikui. Taip pat daug tėvų svetur dirba. Tačiau, kai po dviejų metų, praleistų šeimos kupole, kuriame – meilė ir taika – staiga „paukšt“, ir tėtis kažkur išskrenda… Atrodo, kad vaikams apie tai pasakoji, ir tuos du mėnesius juos tam ruoši. Tačiau, nepaisant to, vaikai pirmą kartą reagavo taip jautriai“, – pasakos M. Vitulskis.

O štai grįžus namo, žinomą vyrą netrukus pasivijo ir linksmos vaikų išdaigos. „Mano vaikai mokykloje viską maino – pas juos ten yra rinka. Neseniai mokytoja paklausė, ar iš mūsų namų nedingo kristalai arba deimantai? Kadangi keliaudami po užsienį mūsų vaikai labai mėgsta rinkti mineralus, tokių dalykų turi. O kai galiausiai mokytoja atsiuntė nuotrauką, paaiškėjo, kad vaikas vieną iš jų buvo išsimainęs į hotdogą ir čipsų pakelį…“ – juoksis Merūnas.

Kad vaikai turės verslininkų gyslelę, M. Vitulskis teigia pastebėjęs dar tuomet, kai vienam sūnui buvo treji. O kaip yra su gero elgesio taisyklėmis? Ar Merūno vaikai linkę meluoti?

Laidos vedėjas Justinas Jankevičius pastebės, kad to, kol vaikai yra maži, jų melą suaugusiam žmogui pastebėti lengva. Tačiau ateityje, tikėtina, mokiniai pranoks savo mokytoją… Tad kaip Merūnas stengiasi juos auklėti?

„Visuomet stengiuosi pastatyti juos prieš faktą – labai greitai, aiškiai, čia ir dabar, kad nieko net ir nebandytų. Sakau, kad tėtis viską žino, o tada pasakau pasižiūrėti man į akis, nes aš viską matau“, – pasakos Merūnas ir juoksis pridėdamas, kad sūnums nuolatos kyla klausimas, kaip tėtis tą sugeba.

Dar daugiau linksmų Merūno vaikų istorijų ir neįtikėtini nutikimai Dubline – jau šį vakarą.

Laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3!

Daugiau naujienų skaitytkite Etaplius.lt.