M. Majauskas pasitraukė iš konservatorių frakcijos: suprantu, kad per prievartą mylimas nebūsiu

M. Majauskas pasitraukė iš konservatorių frakcijos: suprantu, kad per prievartą mylimas nebūsiu
Lietuva
Seimo narys Mykolas Majauskas. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.
Augustė Lyberytė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Ketvirtadienį buvęs Seimo Biudžeto ir finansų komiteto (BFK) pirmininkas Mykolas Majauskas pasitraukė iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos Seime. Kaip teigė pats politikas, jis frakcijos seniūnei Radvilei Morkūnaitei-Mikulėnienei įteikė prašymą, kurį konservatoriai patenkino.

„Vakar sulaukiau frakcijos vadovybės prašymo pasitraukti iš TS-LKD frakcijos. Suprantu, kad per prievartą mylimas nebūsiu. Todėl šiandien frakcijos seniūnei įteikiau atitinkamą prašymą. Toliau dirbsiu kaip nepriklausomas savarankiškas žmonių atstovas nepriklausydamas jokiai frakcijai ar politinei bendruomenei“, – Eltai raštu perduotame komentare teigė M. Majauskas.
 
Nuo šiol Seimo narys tęs darbą mišrioje Seimo narių grupėje – iki šiol joje tebuvo opozicijos atstovas Mindaugas Puidokas.
 
ELTA primena, kad antradienį M. Majauskas pareiškė, kad atsistatydina iš komiteto pirmininko pareigų. Tai parlamentaras pranešė po to, kai, valdantiesiems boikotavus slaptą balsavimą, nepavyko nepasitikėjimo procedūra juo kaip Biudžeto ir finansų komiteto (BFK) pirmininku.
 
Trečiadienį M. Majauskas pranešė keliantis savo kandidatūrą į Vilniaus merus. Mero posto jis sieks kaip savarankiškas kandidatas, mesdamas iššūkį konservatorių iškeltam kandidatui – Valdui Benkunskui.